Plaukai
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Plaukai
Sveiki, išpuoselėti plaukai yra tai, ko trokšta kiekviena mergina. Vienoms tai duota iš prigimties, kitom... visas aprašymas »
 
 

Aliejai, tiesiai iš „L'Oréal Paris“ laboratorijų...

Grožis ir sveikata   Plaukai   Plaukai   2012 08 24
 
 
Naujienos, į Lietuvą atvykusios tiesiai iš „L'Oréal Paris“ laboratorijų – tai aliejai, keičiantys požiūrį į plaukų priežiūrą. ATRASKITE 1001 BŪDĄ, KAIP PANAUDOTI ALIEJUS, KAD JIE IŠRYŠKINTŲ NATŪRALŲ JŪSŲ PLAUKŲ GROŽĮ!

Dažnas plaukų plovimas, saulė ir tarša yra kenksmingi dažytiems plaukams bei dažytoms sruogoms. Plaukai praranda blizgesį ir spindesį. Remdamosis dešimtmečius vykdomais spalvų tyrimais, “L'Oréal Paris” laboratorijos sukūrė specialų aliejų, skirtą dažytiems plaukams ir dažytoms sruogelėms.

ELVITAL EXTRAORDINARY OIL COLOR VIVE: IŠLAIKANTIS SPALVĄ

6 retų gėlių aliejų alchemijos, meistriškai suderintos su UVB filtrais, formulė apsaugo ir intensyviai maitina plaukus, kurių sruogos tampa gražios ir tarsi šilkinės bei išryškina spalvos intensyvumą.

ELVITAL EXTRAORDINARY OIL VISOKIŲ TIPŲ PLAUKAMS

Netgi ir labai sveikus, normalius plaukus reikia tinkamai puoselėti ir saugoti, norint, kad jie niekada neprarastų spindesio ir gyvybingumo. Extraordinary Oils formulė normaliems plaukams maitina plaukų sruogas ir padeda apsaugoti nuo kasdien patiriamos žalos: šukavimo, tiesinimo, taršos… Protingai sukurtos formulės, tinkančios visokių tipų plaukams ir jų neapsunkinančios.

MAGIŠKAS AROMATAS, MIŠKO, RYTIETIŠKAS KVAPAS

Akimirksniu tampantys nenugalimu įpročiu, Extraordinary Oils sukuria nuostabius pojūčius ir apgaubia subtiliu nuostabiu aromatų deriniu:

Pirmosios kvapo savybės: lengvos, vaisinės mangų, nektarinų ir juodųjų serbentų gaidos pažadina jausmus.
Antrosios kvapo savybės: saldžios, saldžių braškių – skaniausių vaisių – gaidos. Paslaptingų, pikantiškų rytietiško kedro, santalmedžio ir pačiulės gaidų prisotinti Extraordinary Oils, pilni mįslingo svaiginančio žavesio.

Extraordinary Oils, išsiskiriantys aksominiu, intensyviu, subtiliu ir svaiginančiu kvapu, kuriam neįmanoma atsispirti, suteikia plaukams nepakartojamą aromatą.
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Aliejai, tiesiai iš „L'Oréal Paris“ laboratorijų...
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 20
Grožis ir sveikata   2015 02 07
Grožis ir sveikata   2013 08 09
 
Grožis ir sveikata   2013 06 25
   2013 05 08
Grožis ir sveikata   2013 04 24
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos