Plaukai
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Plaukai
Sveiki, išpuoselėti plaukai yra tai, ko trokšta kiekviena mergina. Vienoms tai duota iš prigimties, kitom... visas aprašymas »
 
 

Grožio paslaptis slypi plaukuose

Grožis ir sveikata   Plaukai   2009 06 15
 
 
Gražūs, žvilgantys plaukai neabejotinai yra viena iš moters grožio paslapčių, kurią šį kartą pabandė įminti trys garsūs fotografai. Kiekviena interpretacija žavi ir originali. Atskleisdamos skirtingas emocijas jos pristato pagrindines šio sezono plaukų kirpimo tendencijas, kuriomis norime pasidalinti su jumis!

Viena iš karščiausių sezono gairių šukuosenų srityje - sukelti plaukai į kuoduką. Tai žino ir išradingasis fotografas Rosario Ruiz. Fotografijų serijoje "Colormiuse" jis pateikia įvairių kuodų variacijų, kurios dvelkia avangardo stiliumi. Ryškus makiažas, spalvotos povo plunksnos ir masyvūs kaklo vėriniai dar labiau pabrėžia šukuosenų išraiškingumą.

 
 
Šaltinis: trendhunter.com
Šaltinis: trendhunter.com
Šaltinis: trendhunter.com
 


Kitas fotografas Richard Warren mus nukelia į elegancijos ir rafinuotumo erdvę. Fotosesijos "Hitchock Blondes" darbuose R. Warren akcentuoja moters grožį, kurį pabrėžia stilingi bobo kirpimai ir retro stiliaus garbanėlės. Subtilu, paslaptinga ir labai madinga!

 


Kol R. Ruiz žavisi avangardo kūriniais, o R. Warren ieško elegancijos, fotografas Solve Sundsbo tuo tarpu plaukuose sukelia tikrą audrą! Paprastos, bet kartu labai efektingos šukuosenos buvo sukurtos "Pop Magazine" fotosesijai. Jų autorius – vienas žymiausių kirpėjų pasaulyje Luigi Murenu. Ekstravagantiškuosius galvos šedevrus demonstruoja modeliai Doutzen Kroes, Isabeli Fontana, Rianne Ten Haken, Amy Wassen, Hilary Rhoda, Natasha Vujovic, Catherine McNeil, Lara Stone, Natasha Poly ir Missy Rayder. Fotosesijoje įamžintos šukuosenos tarsi skelbia, kad šį sezoną dominuoja plati erdvė idėjoms ir eksperimentavimams su plaukais.

Vėjavaikiškos garbanėlės, ant pakaušio sukeltas kuodukas ar laisvai surišta kasa.... Iš tiesų, šį sezoną plaukai tampa ryškia jūsų stiliaus detale!

 
 
 

 
 
 
 
 
Galerijos šaltinis: cyanatrendland.com
 
 
Šaltinis: cyanatrendland.com
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Grožio paslaptis slypi plaukuose
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 20
Grožis ir sveikata   2015 02 07
Grožis ir sveikata   2013 08 09
 
Grožis ir sveikata   2013 06 25
   2013 05 08
Grožis ir sveikata   2013 04 24
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos