Plaukai
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Plaukai
Sveiki, išpuoselėti plaukai yra tai, ko trokšta kiekviena mergina. Vienoms tai duota iš prigimties, kitom... visas aprašymas »
 
 

Holivudas diktuoja šukuosenų madas

Grožis ir sveikata   Plaukai   2009 06 26
 
 
Stilingas bobo kirpimas ar tvirtai susuktas kuodukas. Garsios moterys visada atrodo žaviai ir pasirodo, kad jos įkvėpimo semiasi iš savo pirmtakių Holivudo žvaigždžių. Šiandienos įžymybės labiausiai pamėgusios retro stiliaus šukuosenas.

Štai Amerikiečių aktorės January Jones plaukų stilių įkvėpė Amerikos kino ikona Veronica Lake. Su ilgais pasibangavusiais plaukais January Jones pasirodė šių metų "Auksinių gaublių" apdovanojimų ceremonijoje.

 
Šaltinis: trendhunter.com
 

Pagarsėjusi savo grožiu, elegancija ir grakštumu britų aktorė Audrey Hepburn dažnai susisukdavo stilingą kuoduką ir taip išryškindavo savo veido bruožus. Taip šukuotis pamėgo ir šių dienų populiari aktorė Natalie Portman.

 
Šaltinis: trendhunter.com
 

Atrodo, jog garsioji burlesko šokėja Dita Von Teese negalėjo atsižavėti kino legendos Elizabeth Taylor pasibangavusiais juodais plaukais. Tokia šukuosena pabrėžia moteriškumą ir atrodo labai žaviai.

 
Šaltinis: trendhunter.com
 

Žaismingą, šiek tiek "berniukišką" griežto stiliaus šukuoseną nutarė išbandyti Anglijos manekenė Agyness Deyn. Jos įkvėpėja – modelis, aktorė ir daininikė Twiggy Lawson.

 
Šaltinis: trendhunter.com
 

Aktorė Jane Birkin žaviai atrodė su kirpčiukais ir ilgais tiesiais plaukais. Tokią šukuoseną pasirinko ir serialo "Po Kalifornijos saule" žvaigždė, o dabar jau ir dizainere tapusi Mischa Barton.

 
Šaltinis: trendhunter.com
 

Pasekusi amerikiečių aktorės, dainininkės ir modelio Mia Farrow pavyzdžiu, Holivudo žvaigždė Hilary Swank pasirinko itin trumpą kirpimą.

 
Šaltinis: trendhunter.com
 

Kai per "Auksinių gaublių" apdovanojimų ceremoniją aktorė Drew Barrymore pasirodė su pūstais ir banguotais plaukais, ji iškart buvo palyginta su garsiąja dainininke ir aktore Diana Ross.

 
Šaltinis: trendhunter.com
 

Tame pačiame renginyje dalyvavusios seksualiosios Eva Mendes plaukai buvo susukti į kuoduką. Šią šukuoseną daręs stilistas Giannandrea teigė, jog jo mūza buvo amžinas moteriškumo simbolis Sophia Loren.

 
Šaltinis: trendhunter.com
 

Šį sezoną itin madingus lygius plaukus, perskirtus per vidurį, nešioja amerikiečių aktorė Kate Bosworth. Tokį plaukų stilių buvo pamėgusi ir garsi grupės "The Mamas & the Papas" atlikėja Michelle Phillips.

 
Šaltinis: trendhunter.com
 

70 – ųjų metų aktorė ir mados ikona Bianca Jagger nešiojo smakro ilgio bobo kirpimą, kurio akcentas – natūraliai atrodančios garbanos. Tokia šukuosena labai patiko ir "Septynių sielų", "Nuodėmių miesto" ir "Mirties įrodymo" aktorei bei dainininkei Rosario Dawson.

 
Šaltinis: trendhunter.com
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Holivudas diktuoja šukuosenų madas
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 20
Grožis ir sveikata   2015 02 07
Grožis ir sveikata   2013 08 09
 
Grožis ir sveikata   2013 06 25
   2013 05 08
Grožis ir sveikata   2013 04 24
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos