Plaukai
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Plaukai
Sveiki, išpuoselėti plaukai yra tai, ko trokšta kiekviena mergina. Vienoms tai duota iš prigimties, kitom... visas aprašymas »
 
 

Ko nedaryti, kad plaukai būtų sveiki ir gražūs

Grožis ir sveikata   Plaukai   Plaukai   2013 04 24
 
 

Svajoji apie ilgus gražius plaukus? Nori, kad plaukai atrodytų sveikai? Nenori, kad plaukai prarastų spalvą, taptų ploni, pasišiaušę ir įsielektrinę? Bet ar žinai, ko nedaryti ir kaip to išvengti?

 

Kuo rečiau rišk plaukus

Nuolatinis plaukų rišimas į tvirtą „arklio uodegą“ kenkia plaukams ir apskritai galvos odai dėl nuolatinio stipraus tempimo. Ypač vertėtų susimąstyti, jei paleidus plaukus jaučiamas galvos odos maudimas ar net skausmas. Geriausia yra rinktis pakankamai laisvą plaukų surišimą apačioje bei įvairias kasas ar kuodukus. Beje, nepamiršk pasileisti plaukų eidama miegoti!

 

Vasarą venk kepurių ir sintetinių skarelių

Niekas nepaneigs, kad saulė, vėjas ir dulkės labai kenkia plaukams, dėl to patariama ypač karštuoju metų laiku galvą pridengti skrybėlėmis, skarelėmis ar kepurėmis. Tačiau itin svarbu yra leisti plaukams „kvėpuoti“ ir stipriai neprispausti jų prie galvos, todėl taip pamėgtos kepurės ir sintetinės skarelės tikrai nėra tinkamas pasirinkimas.

 

Nešukuok plaukų per dažnai

Teigiama, kad plaukų šukavimas suaktyvina galvos kraujotaką, skatina plaukų augimą ar net juos stiprina. Tačiau realybė yra kiek kitokia – ypač dažnas plaukų šukavimas skatina plaukų lūžinėjimą ir plaukų galų išsišakojimą. Tad jei nori turėti ilgus ir sveikus plaukus, plaukų šukavimo iš neturėjimo ką veikti teks atsisakyti.

 

Netiesink ir nešukuok šlapių plaukų

Visiems senai žinomas faktas, kad plaukų džiovinimas plaukų fenu kenkia plaukams. Bet taip pat plaukams kenkia ir drėgnų plaukų tiesinimas ar jų šukavimas (ir visai nesvarbu, iš kokios medžiagos padarytos šukos). Šlapi plaukai yra ypač pažeidžiami, todėl norint išlaikyti plaukus sveikus, reiktų atsisakyti ne tik plaukų džiovinimo, bet taip pat ir tiesinimo bei šukavimo.

 

Nepalik plaukų formavimo priemonių ilgiau nei reikia

Visos cheminės plaukų formavimo priemonės kenkia plaukams, todėl geriausia būtų jų niekada nenaudoti. Tačiau niekas nepaneigs, jog dažnai tai yra vienintelis greitas būdas sutvarkyti nepaklusnius plaukus ar visą vakarą išlikt su stulbinama šukuosena. Svarbu atsiminti, kad plaukų formavimo priemones, būtina kruopščiai išplauti iš plaukų vos grįžus namo ir jokiu būdu nepalikti dar porai dienų.

 

Nevenk kirpėjos

Tam, kad plaukai būtų sveiki ir gražūs, būtina bent kartą per kelis mėnesius juos kirpti. Ir tai vienodai svarbu yra tiek merginoms, norinčioms turėti trumpus plaukus, tiek toms, kurios siekia užsiauginti ilgus. Todėl net norėdama užsiauginti itin ilgus plaukus turi reguliariai lankytis pas kirpėją, kad ši nukirptų šakotis pradėjusius plaukų galus.

 


 
 
 
 


 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Ko nedaryti, kad plaukai būtų sveiki ir gražūs
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 20
Grožis ir sveikata   2015 02 07
Grožis ir sveikata   2013 08 09
 
Grožis ir sveikata   2013 06 25
   2013 05 08
Grožis ir sveikata   2012 10 29
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos