Plaukai
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Plaukai
Sveiki, išpuoselėti plaukai yra tai, ko trokšta kiekviena mergina. Vienoms tai duota iš prigimties, kitom... visas aprašymas »
 
 

Plaukų aksesuarai: kuo puošti plaukus vasarą?

Grožis ir sveikata   Plaukai   Plaukai   2013 06 25
 
 

Vasarą dėl nuolatinio karščio, drėgmės, prakaitavimo ir maudynių tampa sunku ne tik susitvarkyti su nepaklusniais plaukais, bet taip pat tampa sunku išsirinkti, kokius aksesuarus dėvėti, o kurių geriau atsisakyti (galų gale, vanduo gali itin greitai sugadinti mėgstamus papuošalus).

 

Lengviausias kelias – atsisakyti įvairiausių papuošalų ar bent rinktis tokius, kurie būtų atsparūs vandens poveikiui bei nesudarytų keblumų siekiant įdegti (juk nesinori vaikščiot su didžiuliu neįdegusiu laikrodžio plėmu ant rankos). Tačiau taip pat yra ir kitas būdas – vietoj įprastų papuošalų rinktis įvairius plaukų aksesuarus – tai bus ne tik gražu, bet ir praktiška, kadangi įvairūs segtukai, sumelės, juostelės ir kiti papuošalai padės sutramdyti nepaklusnius plaukus.

 

Kokius plaukų aksesuarus rinktis vasarą norint žengti koja kojon su mada? Bene svarbiausias šios vasaros plaukų aksesuaras – metaline grandinėle puošta juostelė plaukams, ji labai artima lankeliams (jie šią vasarą taip pat madingi, ypač panašaus dizaino, kaip metalinės juostelės), be to, tai labai praktiška ir patogus aksesuaras, kadangi padės tvirtai prilaikyti plaukus ir neleis vėjui sutaršyti šukuosenos.

 

Kitas ne mažiau svarbus plaukų aksesuaras – dirbtinėmis gėlėmis puošti lankeliai ir gumelės, primenantys gėlių vainikus. Gėlėtais lankeliais geriausia puošti palaidus plaukus (ypač gerai atrodo su laisvai banguotais plaukais), o gėlėtomis gumelėmis dabinti įvairius kuodukus.

 

Jei mėgsti plaukus rišti į „arklio uodegą“ bei mėgsti įvairias kasas, tuomet taip pat derėtų rinktis ne įprastą plaukų gumelę, o su blizgiu metaliniu ar raštuotu plastmasiniu „įdėklu“. Gal daug praktiškumo tai nepridės, tačiau žaisminga detalė tikrai pagyvins pasirinktą įvaizdį. Be to, tokias gumeles gali derinti su žaismingais segtukais ar pakeisti jas plaukų segėmis. 


 
 
Šaltinis: thefashionspot.com
Šaltinis: thefashionspot.com
 
Šaltinis: thefashionspot.com
Šaltinis: thefashionspot.com
 
Šaltinis: thefashionspot.com
Šaltinis: thefashionspot.com
 
Šaltinis: thefashionspot.com
Šaltinis: thefashionspot.com
 
Šaltinis: thefashionspot.com
Šaltinis: thefashionspot.com
 
Šaltinis: thefashionspot.com
Šaltinis: thefashionspot.com
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Plaukų aksesuarai: kuo puošti plaukus vasarą?
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 20
Grožis ir sveikata   2015 02 07
Grožis ir sveikata   2013 08 09
 
   2013 05 08
Grožis ir sveikata   2013 04 24
Grožis ir sveikata   2012 10 29
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos