Plaukai
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Plaukai
Sveiki, išpuoselėti plaukai yra tai, ko trokšta kiekviena mergina. Vienoms tai duota iš prigimties, kitom... visas aprašymas »
 
 

STOP pasišiaušusiems plaukams!

Grožis ir sveikata   Plaukai   Plaukai   2015 04 20
 
 

Vasaros karštis, drėgnas oras, vanduo, vėjas ir kitos aplinkybės dažnai verčia atsisakyti tiesių ar bent glotnių ir nepasišiaušusių plaukų idėjos ir tenka susigyventi su nekaip atrodančiais, nesuvaldomais plaukais. Juk saulės, kaitros ir vandens pramogų atsisakyti nesinori! Bet taip pat nesinori visą laiką plaukus slėpti po skarelėmis, kepurėmis, skrybėlėmis bei nuolat juos rišti, pinti, sukti stengiantis kaip nors juos suvaldyti.

 

Iš tiesų vasarą išlaikyti plaukus tiesius ir glotnius – sudėtinga, tačiau įmanoma. Be abejo, plaukų priežiūros rutina gali užtrukti ilgiau, nei įprasta, tačiau įgudusi viską darysi sparčiau ir skirtumo nebejausi (arba tiesiog priprasi). Pats svarbiausias dalykas – atrasti sau tinkančius produktus. Plaukus tiesinančių, glotninančių ir visaip kitaip formuojančių produktų pasirinkimas išties didelis, todėl jei vieni produktai nesuteikia norimo rezultato, nereikia nuleisti rankų ir ieškoti kitų. Tai galioja net tuo atveju, jei produktą pasiūlė draugė – žmonių plaukai skirtingi, todėl jiems reikia skirtingų priemonių. Kas tinka vienam (net "vienodus" plaukus turinčiai draugei, mamai ar sesei), nebūtinai tiks tau, todėl neverta aklai sekti sekomendacijomis ir stipriai nusivilti, kai nesulauki norimo rezultato - tai reiškia, jog teks toliau užsiimti tinkamų plaukų priežiūros priemonių paieška.

 

Ne mažiau svarbu yra ir tinkamas plaukų kirpimas bei tinkama plaukų priežiūra. Trumpi plaukai labiau linkę šiauštis ir garbanotis. Trumpų plaukų priešingybė – ilgi plaukai. Jie sunkiau sušiaušiami ir rečiau garbanojasi, nes turi daugiau svorio (panašiu principu veikia ir tiesinamieji bei glotninamieji šampūnai), todėl vasarą geriau rinktis ilgesnius plaukų kirpimus. Be to, derėtų nenaudoti jokių plaukų priežiūros ir formavimo priemonių, kurios savo sudėtyje turi alkoholio. Alkoholis sausina plaukus, jie greičiau lūžinėja, vadinasi, tampa trumpesni, o trumpi plaukai labiau šiaušiasi. Vietoj plaukų lako geriau rinktis drėkinančias plaukų fiksacijos priemones bei įvairius serumus, kurie apsaugo plaukus nuo aplinkos poveikio ir neleidžia jiems garbanotis.

 

Net atliekant tokį kasdienišką veiksmą kaip plaukų plovimas taip pat reikia vadovautis tam tikromis taisyklėmis, antraip plaukai šiaušis ir garbanosis bei bus sunkiai sutramdomi. Pagrindinė taisyklė – neleisti plaukams per daug išsausėti. Kaip tai padaryti? Pirmiausia tektų atsisakyti plaukų plovimo kiekvieną dieną, geriau daryti bent vienos dienos tarpą o kartais (pavyzdžiui savaitgaliais, jei nenusimato jokių planų) neplauti plaukų ir ilgiau.

 

Taip pat privalu naudoti plaukų kondicionierių, kuris drėkina plaukus. Siekiant geresnio ir stipresnio efekto vietoj plaukų kondicionieriaus galima naudoti drėkinamąją kaukę, tik svarbu tiek kondicionieriui, tiek kaukei leisti įsigerti į plaukus ir palaikyti juos kaip įmanoma ilgiau (tuo metu gali atlikti kitas gražinimosi procedūras). Taip pat gali naudoti įvairius nenuplaunamus kondicionierius ir kitas plaukus drėkinančias priemones.

 

Greičiausiai tai bus savaime suprantama, tačiau derėtų nedžiovinti plaukų fenu arba bent jau rinktis džiovinimą šaltu oru ir būtinai naudojant difuzorių, kuris išskaido oro srovę ir ji ne taip sausina plaukus. Taip pat derėtų atsisakyti sausų šampūnų, nes jų pagrindinis veikimo principas – plaukų sausinimas sugeriant riebalų perteklių. Tokiu būdu jie ne tik sugeria perteklių, bet apskritai sugeria natūralią apsauginę plauko riebalų plėvelę, kuri apsaugo plaukus nuo išsausėjimo ir aplinkos poveikio.

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: STOP pasišiaušusiems plaukams!
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 02 07
Grožis ir sveikata   2013 08 09
Grožis ir sveikata   2013 06 25
 
   2013 05 08
Grožis ir sveikata   2013 04 24
Grožis ir sveikata   2012 10 29
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos