Saulyna Menulyna
SusidraugautiTapti skaitytoju Susisiekti
Jurgita.lt profilis (11329 peržiūros)
(h)
 
 
 

Kaip priziurite plaukus,kad neslinktu ir neluzinetu galiukai?kokias naudojate priemones?

Saulyna Menulyna   2009 01 15   Skaityta: 5409
 
 
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
christian louboutin outlet


christian louboutin


christian louboutin sale
christian louboutin outlet


christian louboutin


christian louboutin sale
christian louboutin boots 2016


christian louboutin online shop
outlet blog

outlet

About blog
0 0Lina
 
Naudoju,plaukai problematiski. jau keturis mėnesius naudoju aliejus plaukams (pagal knygą N. Degutienės "Gražūs, sveiki ir stiprūs plaukai") - labai džiaugiuosi, nes plaukai geriau auga; dėl galiukų problemų neturiu. Kitokių priemonių (serumų, lyginimui, nesivėlimui ar dar kokių "nesąmonių" nenaudoju). Svarbiausia yra NAUDOTI ŠAMPŪNĄ BE SODOS LAURET SULFATO.
0 0Vivaa
 
Naudoju,plaukai problematiski. Maždaug prieš 6 mėn. pradėjau labai prižiūrėti plaukus , įvairiausios naminės kaukės,aliejukai ir pnš.plaukai buvo ploni,lužinėjantys,lėtai augo.Na dėl kaukių nieko negaliu sakyt,padėjo, plaukai storesni,paaugo , tačiau su plaukų galiukais nežinau ką daryti , nepadeda net patys geriausi aliejai, naudoju kaip reikia , pries plovima patepu ir po , tačiau jokių pokyčių.Galvoju apsikirpti (plaukai iki pečių) bet vargu ar padės.Prašau padėėėkit !!!!!
0 0Jonė Jackevičiūtė
 
Nieko nenaudoju,plaukai neslenka ir neluzineja. Kartais būna ir kaukę užsitepu, bet seip manau reik sveikaimaitintis ir turėsi gražius plaukus,k uriems vitaminų netrūks.
 

Mados industrija

Modeliai   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2018 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos