Site Admin
SusidraugautiTapti skaitytoju Susisiekti
Jurgita.lt profilis (5239 peržiūros)
Jurgita.lt administratorius. Tai narys, kuris viską tikrina, trina, patvirtina, blokuoja ir t.t. Administratorius į jokius užklausimus neatsako. Visais Jurgita.lt projekto klausimais prašome kreiptis į Ugnių (Modelių agentūra "Supermodels")
 
 
 

Kokia yra geriausia vieta pirmam pasimatymui?

Site Admin   2009 10 08   Skaityta: 3100
 
Viena internetinė svetainė sudarė puikiausių vietų pirmam pasimatymui dešimtuką. Pirmąsias pozicijas užėmė žamiau išvardinti variantai. Kurį pasirinktumėte jūs?
 
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
0 0Raminta Bukauskaite
 
Boulingas. :)
0 0
 
Atrakcionų parkas. Puiki vieta :) Realybėj pokalbis gali nesirišti, o be to, galima išsiaiškinti, ar tikrai su drąsuoliu susitinki :)) Manyčiau, kad zoologijos sodas išvis pasimatymams netinka, boulingas nuobodus, o iškyla gamtoje galėtų būti, bet ne pirmam pasimatymui. Sporto rungtynės - hmmm... Nebent dideli entuziastai abu ;D
0 0
 
Iškyla gamtoje. Na nebuvo tokio kokį rinkčiausi , pažymėjau iškylą gamtoje , o šiaip sakyčiau gera vieta parkelyje :)
0 0
 
Zoologijos sodas. miela vieta.. nebent vaikinas butu alergiskas augintiniams arba jam tiesiog nepatiktu gyvunai.. tada reiktu ka n ors kitka mastyti ;)
0 0
 
Atrakcionų parkas. Pirmam kaip tik labai tinka ;}
0 0
 
Boulingas. čia tam atvejui, kad būtų kas sunkesnio po ranka, jei labai jau įkyrėtų :D o rimčiau - čia dar priklauso nuo to, su kokiu žmogum :)
0 0
 
Atrakcionų parkas. siaip ne itin idomus variantai :) bent bus linksma, jei pokalbis nesiregs :))
0 0
 
Zoologijos sodas. :D prajuokino kazkaip :) su zvereliais pasikalbet :DDD
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos