Site Admin
SusidraugautiTapti skaitytoju Susisiekti
Jurgita.lt profilis (5035 peržiūros)
Jurgita.lt administratorius. Tai narys, kuris viską tikrina, trina, patvirtina, blokuoja ir t.t. Administratorius į jokius užklausimus neatsako. Visais Jurgita.lt projekto klausimais prašome kreiptis į Ugnių (Modelių agentūra "Supermodels")
 
 
 

Kokia yra geriausia vieta pirmam pasimatymui?

Site Admin   2009 10 08   Skaityta: 2968
 
Viena internetinė svetainė sudarė puikiausių vietų pirmam pasimatymui dešimtuką. Pirmąsias pozicijas užėmė žamiau išvardinti variantai. Kurį pasirinktumėte jūs?
 
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
0 0Raminta Bukauskaite
 
Boulingas. :)
0 0
 
Atrakcionų parkas. Puiki vieta :) Realybėj pokalbis gali nesirišti, o be to, galima išsiaiškinti, ar tikrai su drąsuoliu susitinki :)) Manyčiau, kad zoologijos sodas išvis pasimatymams netinka, boulingas nuobodus, o iškyla gamtoje galėtų būti, bet ne pirmam pasimatymui. Sporto rungtynės - hmmm... Nebent dideli entuziastai abu ;D
0 0
 
Iškyla gamtoje. Na nebuvo tokio kokį rinkčiausi , pažymėjau iškylą gamtoje , o šiaip sakyčiau gera vieta parkelyje :)
0 0
 
Zoologijos sodas. miela vieta.. nebent vaikinas butu alergiskas augintiniams arba jam tiesiog nepatiktu gyvunai.. tada reiktu ka n ors kitka mastyti ;)
0 0
 
Atrakcionų parkas. Pirmam kaip tik labai tinka ;}
0 0
 
Boulingas. čia tam atvejui, kad būtų kas sunkesnio po ranka, jei labai jau įkyrėtų :D o rimčiau - čia dar priklauso nuo to, su kokiu žmogum :)
0 0
 
Atrakcionų parkas. siaip ne itin idomus variantai :) bent bus linksma, jei pokalbis nesiregs :))
0 0
 
Zoologijos sodas. :D prajuokino kazkaip :) su zvereliais pasikalbet :DDD
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos