Rankinės
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Rankinės
Rankinė - kiekvienai moteriai būtinas aksesuaras. Ji yra moters įvaizdžio dalis. Tai tarsi mūsų gyvenimo ... visas aprašymas »
 
 

Elegantiškos, klasiškos ir vienetinės medinės rankų darbo delninės

Mada ir aš   Rankinės   Rankinės   2015 02 14
 
 

Prieš porą dienų pristatėme jums ganėtinai neįprastas delninukes, pagamintas naudojant „Lego“ kaladėles, tačiau tai, kuo norime pasidalinti šiandien, stebina ir žavi dar labiau! Ar kada įsivaizdavote kaip galėtų atrodyti rankinė, pagaminta iš medžio? Ir mes nekalbame apie iš tam tikro masyvaus gabalo išskaptuotus kibiro formos krepšelius ar iš plonų medienos juostelių (ar vytelių) pintus gaminius. Tai, kuo šiandien norime pasidalinti, yra unikalu ir nepakartojama!

 

Itin išskirtines ir labai elegantiškas rankines rankomis ir su didele meile gamina dizainerių pora iš Izraelio, kurie teigia, jog būtent netradiciniai sprendimai bei panaši filosofija ir buvo ta priežastis, kodėl jie nusprendė kurti kartu. Kiekviena rankinė gaminama iš natūralaus, itin aukštos kokybės medžio bei kokybiškos odos, be to, užsakant galima pasirinkti ar norima matinius laku dengtos rankinės, ar blizgiu. Kadangi rankinės gaminamos iš natūralaus medžio, tai kiekvienas gaminys tampa absoliučiai unikaliu – juk gamtoje nerasi identiškai atrodančių dviejų medžių.

 

Kadangi viskas gaminama rankomis ir iš itin aukštos kokybės medžiagų, delninių kaina prasideda nuo 580 JAV dolerių (apie 1500 Lt). Gaminant medines rankines jų kaina priklauso ne tik nuo pasirinktos delninės dydžio, bet taip ir nuo pasirinktos medienos. Kadangi rankinės nėra pigios, dizainerių pora jas gamina tik pagal užsakymą, todėl užsisakius tokią rankinę gali tekti palaukti 2-5 savaites. Be to, kiekviena rankinė supakuojama į specialią medinę dėžutę, jog gabenimo metu jos nepažeistų ir nesugadintų.

 

Visi, norintys daugiau sužinoti apie šias medines delninukes ar jų autorius Tesler + Mendelovitch bei įsigyti jų gaminių spauskite čia.

 
 
Šaltinis: etsy.com
Šaltinis: etsy.com
 
Šaltinis: etsy.com
Šaltinis: etsy.com
 
Šaltinis: etsy.com
Šaltinis: etsy.com
 
Šaltinis: etsy.com
Šaltinis: etsy.com
 
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Elegantiškos, klasiškos ir vienetinės medinės rankų darbo delninės
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2015 04 25
Mada ir aš   2013 10 01
Mada ir aš   2012 09 29
 
Mados industrija   2012 08 13
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos