Rankinės
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Rankinės
Rankinė - kiekvienai moteriai būtinas aksesuaras. Ji yra moters įvaizdžio dalis. Tai tarsi mūsų gyvenimo ... visas aprašymas »
 
 

IT merginų vardinės rankinės

Mada ir aš   Rankinės   Rankinės   2011 08 05
 
 

Žvelgdami į mados istoriją bei šiuolaikinius laikus pastebime, kad dizaineriai gan dažnai garsių moterų vardais vadina savo kūrinius. Šiame sąraše dominuoja rankinės, nors „Gossip Girl“ išgarsėjusi aktorė Blake Lively, seriale vaidinusi Sereną, gali džiaugtis savo vardu pavadintais raudonpadžiais Louboutin bateliais, o MTV serialo „The Hills“ žvaigždutė Kristin Cavallari sukūrė vasariškas klumpes, kurias pavadino „Bardot“. Manote, kad kino ikonos, modelio bei daininkės Brigitte Bardot garbei? Ne, Kristin batams suteikė savo šuns vardą.   

 

Kita vertus, Brigitte Bardot liūdėti nereikėtų – ji turi savo vardu pavadintą rankinę. Savo rankines turi ir daugelis kitų modelių, aktorių, princesių bei garsenybių. Visos šios moterys turi skirtingas profesijas, tačiau jas vienija dvi raidės – IT. Terminą IT, 1904 – aisiais, apibūdino Rudyard Kipling savo trumpame apsakyme „Mrs. Bathurst“: „IT yra tokia savybė, kurią turintys prie savęs pritraukia visus it milžiniškas magnetas. Jeigu moteris turi IT – ji turės visus vyrus, o jeigu vyras turi IT, tai visos moterys bus jo“. Šiandien IT merginomis mes vadiname tas jaunas moteris, kurios „it milžiniškas magnetas“ prie savęs traukia visuomenės dėmesį. Nuolatinės objektyvų blykstės, nuotraukos žurnaluose ir reportažai televizijos laidose, žinoma, yra įdomūs dizaineriams, bet visai ne todėl, kad jiems baisiai rūpėtų jaunųjų žvaigždučių gyvenimas – juos, visų pirma, domina reklama.

 

Jau rašėme apie Hermés rankinę skirtą princesei Grace Kelly, o šiandien pasižiūrėkime, kurie modeliai, aktorės bei daininkės taip pat gavo rankines pavadintas jų vardais ir savo egzistavimu padarė reklamą dizaineriams.


Alexa Chung. Modelis, laidos vedėja, dizainerė. Mulberry rankinė „Alexa“

 
Šaltinis: millionlooks.com
 

 

Kim Novak. Aktorė. Alexander McQueen rankinė „Novak“

 
Šaltinis: millionlooks.com
 


Brigitte Bardot. Modelis, aktorė, daininkė.  Lancel rankinė „Le Bardot“. Įdomu tai, kad šios rankinės gaminamos iš dirbtinės odos, kadangi Brigitte yra aktyvi gyvūnų teisių gynėja ir pasisako prieš kailio bei odos gaminius.

 
Šaltinis: millionlooks.com
 


Greta Garbo. Aktorė. Bally rankinė „Greta“

 
Šaltinis: millionlooks.com
 


Sophia Loren. Aktorė.  Salvatore Ferragamo rankinė „Sophia“

 
Šaltinis: millionlooks.com
 


Gisele Bundchen. Modelis. Luella rankinė „Gisele“

 
Šaltinis: millionlooks.com
 

 

Jessica Stam. Modelis. Mark Jacobs rankinė „Stam“

 
Šaltinis: millionlooks.com
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: IT merginų vardinės rankinės
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2015 04 25
Mada ir aš   2015 02 14
Mada ir aš   2013 10 01
 
Mada ir aš   2012 09 29
Mados industrija   2012 08 13
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos