Rankinės
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Rankinės
Rankinė - kiekvienai moteriai būtinas aksesuaras. Ji yra moters įvaizdžio dalis. Tai tarsi mūsų gyvenimo ... visas aprašymas »
 
 

Rankinių mados karalienė: Judith Leiber

Mada ir aš   Rankinės   2010 01 20
 
 
Prabanga ir elegancija, puošnumas ir stilius, originalumas ir humoras. Šiais žodžiais dažniausiai yra apibūdinamos Judith Leiber rankinės.

Tikriausiai ne daug kas Lietuvoje girdėjo apie šią Niujorke gyvenančią išskirtinių aksesuarų kūrėją. Tačiau Amerikoje jos vardas tariamas su didžiuliu susižavėjimu. Rankinių mados karaliene tituluojamos Judith Leiber dirbinius nešioja ne tik pasiturinčios amerikietės, bet juos taip pat renkasi Holivudo žvaigždės bei pirmosios šalies damos.

Judith Leiber gimė 1921 m. Budapešte. Ištekėjusi už amerikiečio kareivio ji paliko gimtąją Vengriją ir persikėlė į Ameriką. Iš pradžių ji kūrė rankines įvairioms kompanijoms, o 1963 – aisiais metais įkūrė savo kompaniją, kuri šiandien savo srityje yra viena lyderiaujančių pasaulyje. Judith Leiber prekės ženklas garsėja ne tik rankinių, bet ir prabangių aksesuarų – diržų, akinių, papuošalų – gamyba.

 
Šaltinis: judithleiber.com
 

Judith Leiber vizitine kortele yra tapusios žėrinčios gėlių, gyvūnų, vaisių ir daržovių formų rankinės. Jos darbus taip pat įkvepia Azijos kultūra, "Faberge" kiaušinių dizainas, vintage mada, kubizmo menas ar miesto dangoraižiai. Per daugiau nei 40 metų dizainerė sukūrė virš 3000 įvairiausių rankų darbo rankinių. Vieno kūrinio, kurį puošia dešimtys tūkstančių kristalų, gamyba užtrunka keletą savaičių. Jo kaina svyruoja nuo vieno iki penkių tūkstančių JAV dolerių.

 
Šaltinis: judithleiber.com
 

Dizainerės rankinės tapo neatsiejama įžymių moterų kaip Elizabeth Taylor, Heidi Klum, Kate Perry, Jennifer Lopez, Elizabeth Hurley, Bjork, Renee Zellwegger garderobo dalimi. Jos yra tokios prabangios ir puošnios, kad prie vakarinės suknelės moterims nebereikia derinti jokių kitų aksesuarų. Beje, Judith Leiber rankinės yra eksponuojamos ir garsiuose Londono, Niujorko, Vašingtono muziejuose. Keletą jų galite pamatyti galerijoje.
 
 
 
 
 
Galerijos šaltinis: judithleiber.com
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Rankinių mados karalienė: Judith Leiber
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2015 04 25
Mada ir aš   2015 02 14
Mada ir aš   2013 10 01
 
Mada ir aš   2012 09 29
Mados industrija   2012 08 13
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos