Rankinės
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Rankinės
Rankinė - kiekvienai moteriai būtinas aksesuaras. Ji yra moters įvaizdžio dalis. Tai tarsi mūsų gyvenimo ... visas aprašymas »
 
 

“Rimowa & Moncler”: lagaminai tiesiai nuo podiumo

Mada ir aš   Rankinės   Rankinės   2012 09 29
 
 
Šiems lagaminams savo dėmesį skiria net tokie karščiausias mados tendencijas nuolat besivaikantys įtakingi mados portalai, kaip Trendland.com. Ir tam yra pagrindas, mat juos bendram projektui pasirinko italai “Moncler“, savo drabužius pristatantys Milano mados savaitėje ir dirbantys su garsiausiais pasaulio modeliais, tarp kurių Agyness Deyn, Saskia de Brauw, Meghan Collison, Hanne Gaby Odiele ir kt.

Rodome naujausią “Moncler” reklamos kampanijos fotosesiją, fotografuotą paties Steveno Meiselio, o taip pat 2012-2013 rudens/žiemos kolekcijos modelius ir, žinoma, lagaminus iš visų pusių ir pačios širdies...

“Moncler” pasirinko “RIMOWA” geriausiam projektui įgyvendinti – pagaminti lagaminą, kuris simbolizuotų Vokietijos įmonę “Topas Stealth”. Kiekvieno “Moncler” prekės ženklo gaminio kūrybingumas visada yra išbandomas techninėmis ir estetinėmis sąlygomis. Yra tik vienas reikalavimas: pirmiausia ir svarbiausia – tobulumas!

Vokietijos įmonė “RIMOWA”, kuri specializuojasi aukščiausios kokybės lagaminų gamyboje, pradeda naują vieno pačių žymiausių savo modelių vidaus apdailą iš aksesuarų, sumanytų prekės ženklo, kuris buvo įkurtas prieš 60 metų Grenoblyje, serijos. To rezultatas dar didesnis “Moncler” ir taip ilgas garsaus bendradarbiavimo sąrašas.

Jei svarstoma apie lagamino gamybą, jis turi būti legenda, tokia kaip “Topas Stealth” – salono lagaminas su keliais ratukais. Visus poreikius patenkinantis kelionės simbolis, skirtas tiems, kurie keliaudami siekia didžiausių iššūkių. Siekiant toliau tobulinti ir nesugadinti “Moncler” ir “RIMOWOS” tapatumo, projekte taikomos tikslios proporcijos ir dirbama su geriausiais ketinimais. Gamybos iššūkiai – tai visiško tobulumo ieškojimas, todėl veiksmų laukas yra perkeliamas į dar sudėtingesnį lygį: projektavimą, pasitelkiant sielą.

“Topas Stealth” lagamino vidus yra pašildytas plunksnomis, kurios apgaubia keliautojo daiktus. Brangios ir vertingos medžiagos bei detalės yra neprilygstamos, tačiau naujumo lagaminui suteikia būtent apdaila – tai “Moncler” idėja, sudėtinga pridėtinė vertė. “Topas Stealth” lagaminas, pagamintas iš juodo aliuminio, yra labai mėgstamas avangardinių klientų dėl savo lengvumo, dizaino ir praktiškumo, todėl ypatingas dėmesis yra skiriamas lagamino vidui. Prie dygsniuoto juodo ar balto pamušalo,

“Moncler” pritaikė porą krepšių batams, vieną taip pat dygsniuotą kosmetikos dėklą ir dar vieną permatomą dėklą, specialiai skirtą skysčiams lėktuvo kabinose transportuoti. Emaliuota emblema ir vardo kortelė patalpintos išorėje ir yra aiškiai matomos.

“Moncler” lagaminas su keliais ratukais bus parduodamas nuo rugsėjo mėnesio, vieno prekės ženklo parduotuvėse visame pasaulyje.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: “Rimowa & Moncler”: lagaminai tiesiai nuo podiumo
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2015 04 25
Mada ir aš   2015 02 14
Mada ir aš   2013 10 01
 
Mados industrija   2012 08 13
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos