Reklama
Tapti skaitytoju
Mados industrija
Šiuolaikinė reklama, transliuojama per masines informacijos priemones, veikia plačią įvairaus amžiaus auditoriją ir skatina tam tikros prekės ar paslaugos pirmkimą bei vartojimą.
 
 

Siurrealistinė ir labai nuotaikinga KENZO reklaminė kampanija

   Reklama   Reklama   2013 07 11
 
 

Įdomiomis ir savotiškomis reklaminėmis kampanijomis pasižymintys mados namai KENZO pristatė naują kampaniją, skirtą rudens/žiemos kolekcijos reklamai. Spalvinguose reklaminiuose plakatuose vaizduojami ne tik modeliai, prismaigstyti adatėlėmis ir apsupti įvairiausių vabzdžių ar jojantys ant milžiniškos rankos, bet taip pat ir katinas, kyšantis iš bato ar šuo tigro kailiu.

 

Pasak KENZO mados namų kūrybos diktoriaus Humberto Leon, žmonių nuomonė apie įvairius mados namus bei skirtingas „etiketes“ dažniausiai atsiranda pervertus įvairius žurnalus ir juose esančias reklamas, todėl šios KENZO reklaminės kampanijos tikslas – parodyti žmonėms, jog KENZO mados namai yra kitokie.

 

Nuotaikinga, įdomi, kitokia, patraukianti ir stebinanti – tai tik dalis žodžių, kuriais būtų galima apibūdinti naująją KENZO reklaminę kampaniją. O tam, kad tuo įsitikintumėt patys kviečiame peržvelgti žaismingus reklaminius plakatus bei pasižiūrėti trumpą vaizdo įrašą apie tai, kaip vyko reklamos filmavimas.

 
 
Šaltinis: kenzo.com
Šaltinis: kenzo.com
 
Šaltinis: kenzo.com
Šaltinis: kenzo.com
 
Šaltinis: kenzo.com
Šaltinis: kenzo.com
 
Šaltinis: kenzo.com
Šaltinis: kenzo.com
 
 

 
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Siurrealistinė ir labai nuotaikinga KENZO reklaminė kampanija
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mados industrija   2012 12 24
Mados industrija   2012 12 05
Modeliai   2012 11 08
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos