Renginiai
Tapti skaitytoju
Mados industrija
Įvairūs mados renginiai ar festivaliai, kurie kasmet sukviečia daugybę žmonių. Jie nubrėžia kito sezono mados linijas ir supažindina su naujausiomis jų tendencijomis.
 
 

Daiva Starinskaitė: „Šeštadienį tikiuosi pamatyti pamestų kaklaraiščių ir paliktų aukštakulnių”

   Renginiai   Renginiai   2012 12 21
 
 
Į Lietuvą sugrįžusi stilingoji atlikėja Daiva Starinskaitė iš grupės „Keymono“ jau ruošiasi naujiems koncertams. Šį šeštadienį baras „Gluck” kviečia pasitikti žiemos atostogas kartu su „Keymono” – grupe, anksčiau Lietuvai žinomai „BrassBastardz“ vardu. Tarp kelių šalių gyvenantys grupės nariai Lietuvoje koncertuoja retai, tad susitikti ir groti kartu Vilniuje muzikantams – didelis džiaugsmas.

„Keymono” talismanas - vokalistė Daiva Starinskaitė - šypsosi: „Šio koncerto ypatingai laukiu, nes žinau, kas bus: gros gera muzika, šalia sėdės draugai, kažkas šalia naktipiečiaus su vaikystės meile, moterys eis šokt, jų suknios vilksis žeme, vyrai eis rūkyti kubietiško cigaro, o ugnies pasiūlys pats šykščiausias bosas. Kažkas prie baro užsisakys šampano, suduš taurė ir visi kartu sušuks „valio!“. Kažkas kažkam sėdės ant kelių ir sakys slapčiausius savo norus. Šalia kėdžių rikiuosis išsiauti aukštakulniai, o juokas pagarsės. Tada žinosiu – grižau namo.”

Pavadinimą pakeitusios grupės nariai liko tie patys: vokalistė Daiva Starinskaitė, multiinstrumentalistas Alvydas Mačiulskas, klavišininkas Aurimas Rimeikis ir būgnininkas Marijus Aleksa.

„Keymono” muzika - nesupainiojamas house, hip hop, funk, electro stilių mišinys, kurį vienija soul nuoširdumas ir Daivos Starinskaitės charizma.

Nuo 2002-ųjų „BrassBastardz“ muzika grupei pelnė daugybę reikšmingų apdovanojimų, o 2011-aisiais daina „Bubble In A Trouble“ iš albumo „Syntezatorium“ gavo ypatingai svarbų įvertinimą – geriausios šokių ir elektroninės muzikos grupės titular pasauliniuose „The People‘s Music Awards“ apdovanojimuose.

Kartu su „Keymono” muzikinius burtus skleis Dj Swix, Selecsion ir Skonio Receptorius.

„Mes pasiilgom tokių stebuklingų vakarėlių ir norim tai prisiminti kartu. „Gluck“ visiems bus atviras iki 8 ryto - nemanom, kad išeisit anksčiau. O kai vėliau šokių salėje liks tik kelios laimės šukės, pamesti kaklaraiščiai ir būsimų metų pažadai, baltas rytinis Vilnius lauke mus pasitiks švenčių nuojauta, o taksi bus kaip niekad punktualūs ir paslaugūs, nes visgi - net nepastebėjom kaip atėjo rytas”, - prieškalėdinį šeštadienį pristato „Gluck”.

Šį šeštadienį, gruodžio 22 dieną, baras „Gluck”, įsikūręs Baltojo tilto pašonėje, duris atidaro nuo 20.00.
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Daiva Starinskaitė: „Šeštadienį tikiuosi pamatyti pamestų kaklaraiščių ir paliktų aukštakulnių”
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
   2013 08 23
Mados industrija   2013 06 03
Mados industrija   2013 05 10
 
Mados industrija   2013 04 23
Mados industrija   2013 04 23
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos