Renginiai
Tapti skaitytoju
Mados industrija
Įvairūs mados renginiai ar festivaliai, kurie kasmet sukviečia daugybę žmonių. Jie nubrėžia kito sezono mados linijas ir supažindina su naujausiomis jų tendencijomis.
 
 

Daugiau jokių paslapčių - "Stiliaus nakties" podiumas jau ruošiamas

Mados industrija   Renginiai   Renginiai   2012 08 28
 
 
Daugiau jokių paslapčių. Šiemet "Stiliaus nakties" podiumas bus apšviestas penkioms dėvimosioms ("pret-a-porter") kolekcijoms: Juozo Statkevičiaus „Black&White“, specialiai sukurta „Audimui“, Lietuvoje naujo, rafinuoto prekės ženklo „Karen Millen“ kolekcija, itališko stiliaus „Stefanel“ kolekcija, vyriškos klasikinės mados „Suit Supply“ kolekcija ir pirmąkart mados renginyje demonstruojama prabangių vaikiškų drabužių kolekcija, pristatoma parduotuvės „Kotryna“.

Rugsėjo 6-ąją Vilniuje vyks vienas iš didžiausių metuose mados ir stiliaus renginų Lietuvoje – „Stiliaus naktis”. Su šiuo renginiu Vilnius tarsi įsilies į rudeninių mados festivalių ir švenčių maratoną, kuris tradiciškai vyksta visuose pasaulio mados miestuose rugsėjo ir spalio mėnesiais. Šiemet madingosios nakties sūkuryje savo kūrybą pristatyts dizaineris Juozas Statkevičius ir stilistas Kęstas Rimdžius.

„Šis renginys yra tiek meninis, tiek komercinis. Iš vienos pusės, “Stiliaus naktis” sudaro progą dizaineriams, stilistams ir su mada bei grožiu susijusiems profesionalams pristatyti jų siūlomas stiliaus naujienas ir tendencijas, pademonstruoti naujas kolekcijas ir meninę kūrybą. Iš kitos, tai – smulkaus verslo skatinimui dedikuojamas renginys, nes „Stiliaus naktis” ir šiemet tradiciškai apjungs daugybę parduotuvėlių ir butikų, kurie Vilniaus senamiestyje dirbs iki išnaktų bei pateiks išskirtinių pasiūlymų pirkėjams”, - pasakoja viena iš renginio „Stiliaus naktis” organizatorių, „Paradis market relations” direktorė Ieva Rimkutė.

Rugsėjo 6-ąją įvairios senamiesčio parduotuvėlės, salonai ir butikai įsijungs į „Stiliaus naktį” pas save organizuojamais įvairiais su mada ir grožiu susijusiais renginiais: drabužių ir aksesuarų kolekcijų pristatymais, šukuosenų ir makiažo šou, mados instaliacijomis ir nuolaidų vakarėliais savo klientams. Viena iš miesto šventės sensacijų – pirmoji stilisto Kęsto Rimdžiaus kolekcija, sukurta specialiai parduotuvei „Dekoltė“. Oficialus šventės „Stiliaus naktis“ atidarymas vyks mados ir stiliaus centre „Europa“, kur bus pristatytos naujai duris atvėrusios pasaulinio garso prekių ženklų – „Karen Millen“, „Pennyblack“, „Marella“, „Coccinelle“, „Strellson“ – parduotuvės, „Aprangos galerija“, atsinaujinęs drabužių salonas „Apranga“ bei naujai atsidaręs restoranas „Park“.

Pagrindinis „Stiliaus nakties” podiumas bus įrengtas miesto mados šventę vainikuojančiame vakarėlyje, į kurį jau ne pirmus metus susirenka mados, meno ir šou verslo atstovai, žinomi verslininkai bei mados gurmanai. „Kolekcijų pristatymus šiemet perkėlėme į dar nematytą erdvę – PIRKLIŲ KLUBĄ, kuris pirmąkart po ilgai trukusios restauracijos atvers duris mados renginiui. Prabangi istoriją menanti, bet kartu ir moderni erdvė puikiai derės su pasaulyje jau įsitvirtinusiais mados ženklais bei Juozo Statkevičiaus kūryba“, - sakė Liuminata Mickutė, „Stiliaus nakties” organizatorė ir žurnalo „Stilius plius” redaktorė. Bilietai į kolekcijų pristatymus šią savaitę bus pradėti platinti "Tiketoje".

Tal Tarry nuotraukos (Go Magazine)
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Daugiau jokių paslapčių - "Stiliaus nakties" podiumas jau ruošiamas
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
   2013 08 23
Mados industrija   2013 06 03
Mados industrija   2013 05 10
 
Mados industrija   2013 04 23
Mados industrija   2013 04 23
   2012 12 21
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos