Renginiai
Tapti skaitytoju
Mados industrija
Įvairūs mados renginiai ar festivaliai, kurie kasmet sukviečia daugybę žmonių. Jie nubrėžia kito sezono mados linijas ir supažindina su naujausiomis jų tendencijomis.
 
 

Dizaineriai ir stilistai „Europoje” kūrė vardinių Kalėdų eglučių alėją

Mados industrija   Renginiai   Renginiai   2012 12 13
 
 
Pirmą kartą Lietuvoje žinomi šalies dizaineriai ir stilistai mados ir stiliaus centre „Europa” susibūrė kūrybinei labdaros iniciatyvai, kurios metu bus sukurta stilingiausia vardinių kalėdinių eglučių alėja. 
 
Stilingiausia šventine miesto dekoracija pretenduojančios tapti eglučių alėjos autoriai - Julia Janus, Seržas Gandžumianas, Kristina Kruopienytė, Laura Dailidėnienė, Viktorija Jakučinskaitė, Asta Valentaitė ir Mantas Petruškevičius, Kristina Kalinauskaitė ir Andrius Sergejenko, Rūta Kiškytė, Diana Paukštytė, Morta Paulė, Aušra Haglund su Saulium Ivanausku bei maisto stilistai – „Virtuvės mitų griovėjai” – Alfas Ivanauskas, Ali Gadžijevas ir Martynas Praškevičius. 
 
Žinomi dizaineriai ir stilistai kūrybinėse dirbtuvėse dalyvauja dėl kilnaus tikslo – padėti visuomeninei organizacijai „Gelbėkit vaikus” surinkti fondą, kurio lėšos bus skirtos Lietuvos vaikams iš skurdžiai gyvenančių šeimų. Vardinės dizainerių ir stilistų Kalėdinės eglutės bus parduodamos, taigi prisidėti prie šios iniciatyvos galės visi, kurie eglutes įsigis ir jomis papuoš savo namus arba biurus. Numatyta, kad organizacijai aukojamą sumą pirkėjai perves tiesiai į visuomeninės organizacijos sąskaitą. 
 
„Šis projektas į žiemos šventes leidžia pažiūrėti bendruomenišku, socialiai atsakingu žvilgsniu, nes tikrasis džiaugsmas, kurį dovanojame vaikams iš skurdžiai gyvenančių šeimų, yra ne pati kalėdinė dekoracija, bet itin reikalinga finansinė pagalba, o jos vis sunkiau gauti. Labai tikimės, kad šios eglutės mūsų centre neužsibus – jas visas nupirks stilingi ir geri žmonės,“ – sako projektą inicijavusio mados ir stiliaus centro „Europa” vadovė Gintarė Urnevičienė. 
 
„Labdaringos kūrybinės dirbtuvės tapo ir maža švente vaikų dienos centro „Duok ranką” vaikams, nes jie turėjo progą susipažinti su žinomais dizaineriais bei stilistais, ir kartu puošti eglutes. Kiekviena tokia iniciatyva šiems vaikams padeda labiau tikėti žmonių geranoriškumu ir, svarbiausia, labiau pasitikėti savimi”, - sakė VO „Gelbėkit vaikus” generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė, į renginį atvykusi kartu su būreliu dienos centro vaikų, padėjusių stilistams ir dizaineriams dekoruoti eglutes. 
 
Eglutės, kurias labdaros iniciatyvai padovanojo „Verkių gėlių turgus”, bus pabaigtos puošti per keletą dienų. Stilingiausių eglučių alėją prekybos centro „Europa” pirmajame aukšte jau greitai bus galima apžiūrėti ir išskirinkti bei įsigyti labiausiai patinkantį medį. 
 
Tai jau trečiasis kartas, kai artėjant didžiausioms metų šventėms prekybos centras „Europa“ žmones kviečia dalintis gerumu – tiek materialine, tiek dvasine prasme. Prieš dvejus metus Gerumo karvučių akcijos metu sergantiems ir skurdžiai gyvenantiems vaikams surinkta 60 tūkst. Lt, o pernai ant prekybos centre įrengtos Gerų darbų sienos žmonės dalinosi šimtais gerų darbų, nuveiktų aplinkinių labui.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Dizaineriai ir stilistai „Europoje” kūrė vardinių Kalėdų eglučių alėją
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
   2013 08 23
Mados industrija   2013 06 03
Mados industrija   2013 05 10
 
Mados industrija   2013 04 23
Mados industrija   2013 04 23
   2012 12 21
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos