Stilistai
Tapti skaitytoju
Mados industrija ->Stilistai
Naujienos apie įvairius stilistus. Rubrika apima plaukų stilistus, įvaizdžio stilistus, bei scenos stilistus.
 
 

Garsūs stilistai siūlo vadovautis šventinės aprangos gidu

Stilistai   Stilistai   Stilistai   2012 12 20
 
 
Prieššventiniu laikotarpiu daugelis žmonių į parduotuves susiruošia ne tik ieškoti dovanų savo artimiesiems, bet ir dairydamiesi ypatingo drabužio ar aksesuaro, kuriuo pasipuošę sužibėtų per didžiąsias metų šventes. Stilistai Austėja Jablonskytė bei Marius Stanevičius, apsilankę mados ir stiliaus centre „Europa“, sudarė šventinės aprangos gidą, padėsiantį nesuklysti renkantis šventinį apdarą.

„Prieš Kalėdas pastebime, kad tiek vyrai, tiek moterys parduotuvėse vis dažniau ieško puošnių bei elegantiškų proginių drabužių. Daugelio jų negąsdina net ir palyginti didelės kai kurių drabužių kainos, nes tai suvokiama kaip investicija į ypatingą šventinę nuotaiką,“ – sako prekybos centro „Europa“ vadovė Gintarė Urnevičienė.

Stilistė A. Jablonskytė per šventes pataria išnaudoti progą ir pasipuošti išskirtiniais drabužiais, o Naujuosius metus sutikti maksimaliai kūrybiškai: drąsesnės moterys gali rinktis kepuraites su vualiu arba prie šventinio stiliaus derinti plunksnas, blizgučius. Stilistė pastebi, kad puošiantis svarbiai šventei svarbu rinktis jau patikrintus, klasikinius aprangos variantus, juos pagyvinant įdomiomis detalėmis: „Ekstremalūs eksperimentai gali nepasitvirtinti ir atrodyti nekaip“.

Stilistas M. Stanevičius vyrams, ieškantiems išskirtinės aprangos Naujųjų metų vakarui, pataria kreipti dėmesį į drabužio spalvą, detales, audinius bei pasirinkti vieną ar kelis įdomius aksesuarus. Planuojantys vilkėti smokingą gali rinktis originalią varlytę ar avalynę, o šalia tradicinio kirpimo palto – įdomesnį šaliką arba marškinius. Norintiems atrodyti ypač subtiliai ir skoningai, patariama rinktis spalvingas fantazijas, ryškias kelnes, akinius, kaklaraiščius ar puošnius švarkus: „Aksominis sodrios spalvos švarkas – šio sezono vyrų „must have“ sąrašo viršuje, tad jį įsigiję tikrai neapsiriksite,“ – sako M. Stanevičius.
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Garsūs stilistai siūlo vadovautis šventinės aprangos gidu
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Stilistai   2012 10 17
Žurnale   2012 10 16
Stilistai   2012 10 14
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos