Supermodels
Tapti skaitytoju Susisiekti
Mados industrija ->Modelių agentūros (30767 peržiūros)
Modelių Agentūra "Supermodels" įkurta 2001 metais. Su perspektyviais Modeliais agentūra pasirašo priveli... visas aprašymas »
 
 

"Jurgita" dovanoja mados fotosesiją tau!

Modelių agentūros   Supermodels   2010 03 24
 
 

Už lango tirpstantis sniegas ir šiltėjančios dienos kiekvieną iš mūsų kviečia keistis. Vieni suskumbame į parduotuves ieškoti kuo ryškesnių spalvų švarkelio, kiti - vis dažniau aplankome sporto sales, kad kuo greičiau atsikratytume žiemos paliktų pėdsakų ant pilvo, treti – tiesiog pažadame sau spinduliuoti pavasarišku optimizmu ir visiems daugiau šypsotis. Pavasaris – pokyčių, atgimimo, gerų emocijų metas. Tad nieko keisto, jog kartu su visais keičiamės ir mes. Ir visa tai – vien tik dėl Jūsų!


Nors susikūrėme palyginti visai neseniai, norėtume pasidžiaugti Jūsų, mieli bičiuliai, apsilankymų gausa. Smagu, kad prie mūsų prisijungia vis daugiau grožiui ir madai neabejingų narių, kad gauname vis daugiau informacijos apie modelių pasiekimus bei naujus veidus, su kuriais galime supažindinti ir Jus. Šį pavasarį sau ir Jums pažadame būti dar labiau įdomesni, šmaikštesni ir originalesni. Nepamiršime jus pradžiuginti maloniomis staigmenomis, kurios padės pamiršti rutiną, atsiplėšti nuo kasdieninių rūpesčių ir pasijusti tikromis stiliaus žvaigždėmis.

Na, o kad pažadai neliktų pažadais, nieko nelaukdami suskumbame juos pildyti iš karto. Šį mėnesį internetinis portalas jurgita.lt tapo žurnalu “Jurgita” ir visus mados mylėtojus pakvietė į žaismingą ir nuotaikingą žurnalo prezentaciją. Ir tai dar tikrai ne viskas!

 

Norėdami plėsti savo draugų ir bendraminčių ratą, norėtume Jums įteikti itin pavasarišką dovaną – profesionalią mados fotosesiją. Jos žvaigžde, vilkinčia madingiausius sezono drabužius ir pozuojančia prieš garsiausių Lietuvos fotografų objektyvus, gali tapti kiekvienas naujai prie portalo jurgita.lt prisiregistravęs narys. Laimingiausieji bus atrenkami burtų keliu. Paprasčiau nei paprasta, tiesa?

Tad iki pasimatymo madingų žmonių bendruomenėje – jurgita.lt!

 

Nuoširdžiai Jūsų,

Jurgita.lt kolektyvas


 
 
 
 


 Ir Tu gali atrodyti taip! Registruokis ir laimėk!

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: "Jurgita" dovanoja mados fotosesiją tau!
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Modelių agentūros   2016 10 22
Modelių agentūros   2013 08 06
Modelių agentūros   2013 04 17
 
Modelių agentūros   2013 02 28
Modelių agentūros   2013 01 23
Modelių agentūros   2013 01 14
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos