Supermodels
Tapti skaitytoju Susisiekti
Mados industrija ->Modelių agentūros (31226 peržiūros)
Modelių Agentūra "Supermodels" įkurta 2001 metais. Su perspektyviais Modeliais agentūra pasirašo priveli... visas aprašymas »
 
 

Supermodels modelių stovyklos 2013 akimirkos. Ketvirta dalis - vaikščiojimas

Modelių agentūros   Supermodels   Supermodels   2013 01 23
 
 
Kiekviena mergina, svajojanti pristatinėti dizainerių drabužius, privalo išmokti vaikščioti podiumu. Tai nėra labai sunku, bet ir tikrai ne tas pats kaip žingsniuoti gatve. Vienos merginos to išmoksta labai greitai, nes turi teisingą laikyseną ir galbūt įgimta elegancijos pojūtį bei pasitikėjimą savimi. Kitoms dažnai tenka grumtis su vidiniais kompleksais ir laisvumo pojūčio stoka. Neužtenka ištiesti nugaros ir žygiuoti viena linija, juk podiumas prilygsta scenai, kurioje modelis turi pristatyti drabužį, todėl turi jaustis gerai ir laisvai. Dažnai sakoma, kad ne drabužis puošia žmogų, o žmogus drabužį. Modeliai visuomet suteikia tam tikrą atspalvį pristatomoms kolekcijoms, todėl turi pasižymėti savybėmis, padedančiomis pabrėžti kiekvieno drabužio savitumą.

 

Neabejotinai viskas labai priklauso nuo požiūrio. Jei mergina lako save gražia pakaba dizainerio drabužiams, kolekcijų demonstravimas jai džiaugsmo neteiks ir ji bus tarsi sukaustyta. Priešingu atveju, jei modelis priima tai kaip atsakingą užduotį pristatyti patikėtą drabužį kaip ypatingą meno kūrinį, ant podiumo ji jausis labai laisvai ir gerai. Visuomet labai svarbu suprasti, kad jei drabužio pristatymui pasirinktas konkretus modelis, vadinasi dizaineris būtent taip įsivaizduoja savo kolekcijos veidą, toks žmogus jam yra gražus ir suteikiantis jo darbams papildomą žavesį.

 

Taigi, merginos stovyklos metu mokėsi ne tik taisyklingai eiti podiumu bet ir sužinojo, kad tas ėjimas juo irgi gali būti skirtingas priklausomai nuo madų savaičių tipo. Demostruojant aukštosios mados savaičių šedevrus tokius kaip prabangios brangakmeniais puoštos suknelės, didingi aksesuarai ir jokioje parduotuvėje nematyti bateliai - modeliai ir patys turi spindėti elegancija, judėti plastiškai, lengvai ir išdidžiai. Nešiojamosios mados savaitėje modeliai paprastai prašomi būti tvirtais, (kartais netgi piktais), žingsniuoti drąsiai, ritmiškai ir užtikrintai. Apatinių drabužių pristatymuose tokiuose kaip ir žymiajame Victoria Secret modeliai prašomi linguoti klubais, spinduliuoti moterišku seksualumu ir energija.

 

Bendru atveju tiek aukštosios tiek ir nešiojamosios mados savaitėse modeliai prašomi būti santūrios veido išraiškos, tačiau pasitaiko ir išimčių, kuomet dizaineriai prašo elgtis laisvai, šypsotis ar netgi pamerkti akį podiumo pabaigoje laukiantiems fotografams.

Keletas bendinių patarimų žengiant podiumu:

1. Laikysena turi būti labai tiesi, o pečiai truputį atlošti atgal;

2. Rankos turi judėti laisvai, bet saikingai, jos turėtų būti taip pat atloštos atgal;

3. Eiti reikia tiesiai ir tvirtai viena linija;

4. Klausyti muzikos ir pataikyti į ritmą;

5. Veido išraiška turi buti rami iškyrus tuos atvejus kai pats dizaineris prašo rodyti kažkokias emocijas.

 

Specialus AČIŪ fotografui Giedriui Bubliauskui puikiai įamžinusiam stovyklos akimirkas !!!

 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Supermodels modelių stovyklos 2013 akimirkos. Ketvirta dalis - vaikščiojimas
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Modelių agentūros   2016 10 22
Modelių agentūros   2013 08 06
Modelių agentūros   2013 04 17
 
Modelių agentūros   2013 02 28
Modelių agentūros   2013 01 14
Modelių agentūros   2013 01 10
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos