Supermodels
Tapti skaitytoju Susisiekti
Mados industrija ->Modelių agentūros (31062 peržiūros)
Modelių Agentūra "Supermodels" įkurta 2001 metais. Su perspektyviais Modeliais agentūra pasirašo priveli... visas aprašymas »
 
 

Supermodels stovykla ruošiantis 2013 rudens/žiemos madų savaitėms

Modelių agentūros   Supermodels   Supermodels   2013 01 09
 
 
Metų pradžia Supermodels agentūroje kaip niekad įspūdinga ir produktyvi. Vos pasitikę Naujuosius 2013 metus iškart kimbame į darbus ir siekiame aukštumų. Pirmoji 2013 metų darbo diena skirta visiškai naujam ir niekada iki šiol Lietuvoje nevykdytam projektui - modelių stovyklai. Tai neįprasta modelių stovykla, kurių tikriausiai pasitaikė ir iki šiol. Mūsų stovykla nemokama, nemasinė, skirta tik konkretiems modeliams ir turinti labai aiškų tikslą - pasiruošti artėjančioms madų savaitėms. Sausio mėnesį pasaulį išvys garsiausių mados namų aukštosios mados kolekcijos, o vasarį jas lydės nešiojamosios mados naujausios tendencijos. Turbūt daugelis merginų įsivaizduodamos modelio darbą mato save ant podiumo ir svajones sieja su garsių dizainerių kolekcijomis, fotografų blykstėmis bei žurnalų viršeliais.

Ilgametė praktika rodo, kad modelio darbas tikrai nėra lengvas, o aukščiausio lygio modeliai išgyvena didžiausius išbandymus. Madų savaitės yra vienas iš didžiausių išbandymų jauno ir perspektyvaus modelio karjeroje. Tai galimybė būti visų pastebėtai, gauti geriausius darbus, suktis mados pasaulio "grietinėlėje" ir labai greitai išgarsėti. Deja, galimybė išgarsėti ir tapti tikruoju supermodeliu šypsosi tikrai ne kiekvienai svajojančiai. Netgi patekti į madų savaičių kastingus gali tik išrinktosios, iš kurių tik geriausios gauna darbą. Jau keletą kartų savo naujuosius veidus lydėjome į madų savaites, matėme patiriamus sunkumus, kartu išgyvenome plūstančias emocijas ir bandėme suspėti su kartais nepakeliamai įtempta dienotvarke. Visi tai yra neįkainojama praktika, pamokos, kurias privalo išmokti kiekvienas modelis siekiantis aukščiausio lygio karjeros. Šį kartą kaip niekad stengiamės tam pasiruošti ir savo modelius ateinačioms madų savaitėms paruošti ne tik fiziškai, bet ir morališkai. Šiam tikslui sugalvojome nebūtą projektą - stovyklą, kurioje susirinks visos modelio darbo pradinukės, o išvyks rimtai šiam darbui nusiteikę jaunos damos, žinančios ko nori ir pasiruošę savo tikslus įvykdyti.
Stovyklos tikslas - pasiruošti madų savaitėms.

Uždaviniai:
1. Išmokti sveikai ir taisyklingai maitintis;
2. Sužinoti sporto naudą bei išmokti mankštintis;
3. Išmokti taisyklingai vaikščioti madų savaičių podiumu;
4. Išmokti stilingai ir "modeliškai" apsirengti;
5. Psichologiškai pasiruošti madų savaičių krūviui;
6. Išmokti pozuoti ir laisvai jaustis prieš objektyvą;
7. Išmokti prižiūrėti savo plaukus bei odą;
8. Aptarti kiekvienos merginos tikslus ir lūkesčius bei išsakyti savuosius.

 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Supermodels stovykla ruošiantis 2013 rudens/žiemos madų savaitėms
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Modelių agentūros   2016 10 22
Modelių agentūros   2013 08 06
Modelių agentūros   2013 04 17
 
Modelių agentūros   2013 02 28
Modelių agentūros   2013 01 23
Modelių agentūros   2013 01 14
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos