Virtuvė
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Virtuvė
Sveika mityba yra dažnai tapatinama su ilgesiu gyvenimu. Jei vadovausitės Sveikos mitybos piramidės model... visas aprašymas »
 
 

Dizainerė Julija: arbata ir vaistas, ir maistas

   Virtuvė    Virtuvė    2012 11 30
 
 
Dizainerė Julija kuria ne tik drabužius. Gaminti mėgstanti menininkė iš pradžių tik draugus vaišino savo natūraliomis žolelėmis ir uogomis paskanintomis arbatomis. Dabar savo kurtus arbatų mišinius dizainerė siūlo “Julia Janus” parduotuvių lankytojams. Jos – vienas iš “Julia Janus” virtuvės linijos komponentų.

“Arbata puikiai tinka atsigaivinti, bendrauti su žmonėmis, sušilti, gydytis, o kartais – netgi numalšinti alkį. Geriu ją ryte, kad pažadintų dieną, po pietų ja vaikau snaudulį, o vakare arbatos puodelyje ieškau ramybės, šilumos ir atsipalaidavimo”, - sako Julija.

Tobuloje jos arbatoje turėjo būti po truputį juodosios, raudoniosios ir žaliosios arbatos lapelių bei žolių ir vaisių, kurie auga Baltijos jūros kraštuose. “Norėjau, kad tai būtų konceptualu, juk “Julia Janus” kolekciją irgi skiriame šiaurietei, Baltijos šalių moteriai”, - primena dizainerė.

Į Ryto mišinį ji sudėjo juodąją Ceilono arbatą, erškėčių vaisių, liepos žiedų ir čiobrelių. Dienos arbatoje – žalioji Sencha su rozmarinu, citrinos žievele, raudonėliu ir citrinžole. Vakarui Julija siūlo raudonąją “Rooibus”, sumaišytą su šermukšnių uogomis, melisa ir vanile.

Julija tikina, kad skonio arbatai prideda ir tai, iš kokio indo ji bus geriama. “Man patinka spalvoti, nuotaikingi, jaukūs ir “džiazuojantys” puodeliai, - sako. – Pastebėjau, kad ir kiti tokius mėgsta. Ypač – spalvingas rankų darbo pialas, molinius puodelius. O savo mylimam žmogui, argi ne malonu kvepiančią arbatą atnešti spalvotais potėpias dekoruotame porceliano puodelyje?”
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Dizainerė Julija: arbata ir vaistas, ir maistas
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 03 30
Grožis ir sveikata   2013 05 21
Grožis ir sveikata   2013 05 05
 
Grožis ir sveikata   2012 11 08
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos