Virtuvė
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Virtuvė
Sveika mityba yra dažnai tapatinama su ilgesiu gyvenimu. Jei vadovausitės Sveikos mitybos piramidės model... visas aprašymas »
 
 

Stilinga ir labai praktiška – priešpiečių dėžutės „COMPLeat“

Grožis ir sveikata   Virtuvė    Virtuvė    2015 03 30
 
 

Priešpiečiai darbe – gana įprastas dalykas, tačiau dėl ne itin estetiškos išvaizdos indelių nedaugelis pasiryžta į darbą įsidėti priešpiečius iš namų bei verčiau renkasi kavinę. Kita vertus, pats gamindamas maistą puikiai žinai, ką ir iš kur valgai, todėl atsineštiniai priešpiečiai būtų itin tinkamas sprendimas tiems, kas rūpinasi savo mityba, turi specifinius valgymo įpročius ar laikosi dietos (galų gale, juk ir kalorijas suskaičiuoti tampa lengviau).

 

Visiems, norintiems ne tik stilingos, bet ir labai praktiškos bei draugiškos aplinkai priešpiečių dėžutės turime puikų sprendimą – iš maistinio silikono pagamintą sandarų priešpiečių maišelį „compleat“, kuriame bus galima į darbą neštis net skystus produktus (pavyzdžiui, sriubą). Be to, šį nuostabų gaminį galima plauti indaplovėje, o sulankstyto jo diametras yra vos 4 cm.

 

Nors kol kas šį priešpiečių maišelį galima įsigyti tik internetu, beveik neabejojame, jog neužilgo jis turėtų pasiekti ir įvairias prekybos vietas Lietuvoje. Kol kas priešpiečių maišelius galima rinktis iš 4 spalvų – melsvos, kreminės, alyvinės ir geltonos, tačiau greitu metu gamintojai spalvų asortimentą žada plėsti.

 
 
Šaltinis: unikia.com
Šaltinis: unikia.com
 
Šaltinis: unikia.com
Šaltinis: unikia.com
 
Šaltinis: unikia.com
Šaltinis: unikia.com
 
Šaltinis: unikia.com
Šaltinis: unikia.com
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Stilinga ir labai praktiška – priešpiečių dėžutės „COMPLeat“
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2013 05 21
Grožis ir sveikata   2013 05 05
   2012 11 30
 
Grožis ir sveikata   2012 11 08
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos