Virtuvė
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Virtuvė
Sveika mityba yra dažnai tapatinama su ilgesiu gyvenimu. Jei vadovausitės Sveikos mitybos piramidės model... visas aprašymas »
 
 

“Virtuvės mitų griovėjai” muziką pavers prieskoniais maistui

Grožis ir sveikata   Virtuvė    Virtuvė    2012 11 08
 
 
Virtuvinius mitus griaunantys ir kulinarines naujoves nuolat pristatantys “Virtuvės mitų griovėjai” šiuo metu ruošiasi naujam ypatingam ekperimentui. Jau šį ketvirtadienį bus pristatytas modernus desertas, kurio vienas iš pagrindinių ingredientų – muzikos garsai, padėsiantys, pasak griovėjų, patirti “naujus skonio pojūčius”.

Uždaram vakarėliui, vyksiančiam Kauno klube “Macao” šį ketvirtadienį, ruošiamas sensacingas kulinarinis šou, kokio Lietuvoje dar niekas nėra daręs. “Virtuvės mitų griovėjai” svečių akivaizdoje gamins modernų desertą, tuo pat metu “gardinamą” gyvai atliekama muzika, sukurta elektroninės muzikos prodiuserio Arno D.

Pasak Alfo Ivanausko, naujoviškas kulinarijos ir muzikos sintezės eksperimentas planuotas daugiau nei pusę metų, o deserto receptūra derinta su konditerijos ekspertais iš Belgijos ir Prancūzijos.

“Visoje Lietuvoje ieškojome, kur pristatyti šį eksperimentą, kadangi tam reikia erdvės, tinkančios vienam vakarui įkurti modernią kulinarinę laboratoriją. Be to, mums reikia geros akustikos ir atmosferos”, - taip A. Ivanauskas apibūdino kulinariniam vakarėliui pasirinktą klubą Kaune.

Be to, vakarėlio metu bus pristatytas naujausias griovėjų kulinarinis projektas, kuris iki šiol laikomas paslaptyje. Su projektu jau supažindinti “Virtuvės mitų griovėjų” užsienio partneriai idėją įvertino kaip ypatingą naujovę ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

Nuo 23 val. “Macao” klube vyks renginio “afterparty” vakarėlis su DJ EMMA. Į šią vakaro dalį bus galima patekti visiems norintiems.

Nuotrauka Redos Mickevičiūtės 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: “Virtuvės mitų griovėjai” muziką pavers prieskoniais maistui
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 03 30
Grožis ir sveikata   2013 05 21
Grožis ir sveikata   2013 05 05
 
   2012 11 30
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos