Virtuvė
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Virtuvė
Sveika mityba yra dažnai tapatinama su ilgesiu gyvenimu. Jei vadovausitės Sveikos mitybos piramidės model... visas aprašymas »
 
 

Virtuvės olimpiečiai išvyksta demonstruoti maisto madų

Grožis ir sveikata   Virtuvė    Virtuvė    2012 10 03
 
 
Geriausi Lietuvos virtuvės šefai sako, kad mados tendencijos maisto gamyboje keičiasi turbūt dažniau nei mados industrijoje. Ir visa tai bus galima pamatyti jau šį savaitgalį gurmanų meka tapsiančiame Vokietijos mieste – Erfurte.

Lietuvos virtuvės olimpiečių komanda vakar atlaikė savo pirmąją spaudos konferenciją ir jau pakuojasi daiktus į kelionę. Jau rytoj komandos autobusiukas su didžiuliu bagažu išvažiuos į Erfurtą, o tuo tarpu, kapitonė Aldona Gečienė ir jos komandos nariai prisipažįsta, kad jiems geriau gaminti, nei kalbėti.

Į spaudos konferenciją susirinkusiems žurnalistams, virėjai savo receptų neatskleidė. Juk reikia turėti slaptų ginklų! Lietuviai ketina visus nustebinti, nors net neabejoja, jog nustebti teks ir patiems. Juk į olimpiadą atvažiuoja geriausių virtuvės šefų komandos iš daugiau nei 50-ies pasaulio šalių. Be abejo, stipriausiais savo varžovais mūsų virėjai laiko skandinavus.

„Kai dalyvavome pirmą kartą, grįžome su diplomu, užėmę ketvirtą vietą. Paskui sužinojome, kad iki bronzos mums pritrūko vieno balo. Galite įsivaizduoti, kaip buvo apmaudu?” – pasakojo komandos kapitonė Aldona Gečienė. Tačiau šiemet lietuvių komanda nusiteikusi dar kovingiau ir pašnibždomis kuždasi apie medalius. Dėl to jie pasiryžę dirbti net naktimis!

„Ten virtuvėmis galėsime naudotis tik naktį, taigi ruošimės naktimis, – sakė komandos kapitonė. Visas šis procesas bus fiksuojamas ir “transliuojamas” tiesiogiai iš Erfurto Facebook paskyroje “Virtuvės olimpiečių dienoraštis”. Taigi, kviečiame prisijungti ir sekti naujienas gyvai!

Apie olimpiadą
„IKA / "Culinary Olympics“ olimpiada vyksta jau daugiau nei šimtą metų. Pirmoji tokia olimpiada įvyko dar 1900 metais Frankfurte prie Maino, ir išskyrus Antrojo Pasaulinio karo laikotarpį, vykdavo kas ketverius metus visai kaip ir sporto olimpiados.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Virtuvės olimpiečiai išvyksta demonstruoti maisto madų
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 03 30
Grožis ir sveikata   2013 05 21
Grožis ir sveikata   2013 05 05
 
   2012 11 30
Grožis ir sveikata   2012 11 08
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos