Sportas ir sveikata
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Sportas ir sveikata
Kartu su pažengusiomis technologijoms atsiranda vis daugiau sveikatingumo procedūrų. Vienos jų paremtos s... visas aprašymas »
 
 

Atsisveikink su celiulitu!

 
 

Šiandien būtų sunku surasti žmogų, kuris nežinotų, kas yra celiulitas, tačiau susidūrus su šia problema dažnai sunku surasti patikimos ir veiksmingos informacijos apie galimas kovos su celiulitu priemones. Ypač jei norime labai greitų rezultatų. Tačiau tiesa ta, kad nesvarbu ką sakytų įvairios reklamos – nėra jokios labai greitai veikiančios priemonės nuo celiulito, todėl geriausia kovą su šia problema pradėti vos tik pamačius pirmuosius celiulito požymius. Yra nemažai veiksmingų būdų ir priemonių, padedančių įveikti celiulitą, tačiau visos tos priemonės reikalauja laiko, o kuo labiau pažengusi problema – tuo daugiau laiko ir pastangų prireiks. Tai kaip su tuo kovoti?


Mankšta

Tai bene dažniausias atsakymas į klausimą „kaip išgydyti celiulitą?“ ir, beje, tai yra viena iš veiksmingiausių priemonių. Todėl norėdama turėti lygią, glotnią odą be celiulito teks nuolat mankštintis, vaikščioti, bėgioti, važinėti dviračiu ir užsiimti bet kokia kita aktyvia veikla, nes viena pagrindinių celiulito priežasčių yra per didelis žmonių pasyvumas ir nuolatinis sėdėjimas. Tad važiuodama autobusu rinkis ne sėdimą vietą, o stovėk ir leisk savo raumenims dirbti. Arba vietoj važiavimo autobusus rinkis važiavimą dviračiu ar ėjimą pėsčiomis!


Šveitimas

Kita efektyvi priemonė nuo celiulito – kūno šveitimas ir masažavimas stambiu šepečiu, kuris padeda suaktyvinti kraujotaką ir skaidyti riebalines sankaupas. Norint pasiekti pastebimų rezultatų šią procedūrą reikia atlikti bent tris kartus per savaitę, tačiau paaukotą laiką ir pastangas tikrai atpirks sveika, lygi ir švytinti oda.


Anticeliulitiniai kremai

Norint itin pastebimų ir ilgai išliekančių rezultatų anticeliulitinius kremus patariama derintii kartu su aktyviu gyvenimo būdu ir kūno šveitimu. Kitu atveju galite taip ir nesulaukti pastebimo rezultato, o net ir pavykus pasiekti norimą odos pagerėjimą – šis būtų matomas trumpai. Greičiausiai dėl to nemažai šiandien parduodamų anticeliulitinių kremų jau yra su įvairiais šveistukais ir masažiniais antgaliais.


Tamsus įdegis

Iš tiesų tai nėra celiulitą gydanti priemonė, o tik tam tikra optinė apgaulė. Gudrybė yra tame, kad tamsi oda, skirtingai nei šviesi, geriau „sulieja“ ir maskuoja įvairius odos nelygumus, todėl esant labai ekstremaliai situacijai, kuomet reikia labai greito efekto – dirbtinis tamsus įdegis gali būti vienintelis išsigelbėjimas.


 
 
Šaltinis: ourvanity.com
Šaltinis: ourvanity.com
 
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Atsisveikink su celiulitu!
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 30
Grožis ir sveikata   2015 03 31
Grožis ir sveikata   2013 05 24
 
Grožis ir sveikata   2013 05 03
Grožis ir sveikata   2013 04 28
Grožis ir sveikata   2012 10 19
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos