Sportas ir sveikata
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Sportas ir sveikata
Kartu su pažengusiomis technologijoms atsiranda vis daugiau sveikatingumo procedūrų. Vienos jų paremtos s... visas aprašymas »
 
 

Kodėl vasarą geriau judėti

 
 

Kaip įsivaizduojame vasarą prie jūros? Smėlis, tingus deginimasis ir skaisčiai šviečianti saulė... Tačiau iš tiesų norint turėti idealų įdegį ir tuo pačiu išlaikyti puikią figūrą geriau būtų rinktis sportą ir aktyvų laisvalaikį. Kodėl? Nes judėdamas kūnas įdega tolygiau, o be to, aktyvūs ir smagūs laisvalaikio užsiėmimai lauke kompensuos apsilankymą sporto salėje.

 

Važinėjimas dviračiu ar riedučiais

Norint turėti nuostabias kojas ir dailią figūrą neprošal rinktis važinėjimą dviračiais. Be to, važinėjimas dviračiu lavina širdies raumenį ir mažina stresą. Kita vertus, šis užsiėmimas toli gražu nepaskatins tolygaus įdegio, todėl kaip alternatyvą galima rinktis riedučius!

 

Futbolas

Visai nebūtina futbolo žaisti stadione ant žolės – vasarą puikia alternatyva tampa paplūdimio smėlis. Be to, futbolas gali tapti ne tik smagiu užsiėmimu, bet taip pat ir puikia treniruote, kadangi nuolat kintantis greitas ir lėtas bėgimo tempas lavina širdį bei kūno raumenis.

 

Svaidymasis lėkšte

Tai netik smagus žaidimas, kurį galima žaisti praktiškai bet kur, bet taip pat ir puiki treniruotė. Ypač lavinama viršutinė kūno dalis ir rankos. Be to, siekiant pagauti lėkštę mes treniruojame kūno balansą.

 

Tinklinis

Vasara ir smėlėtas paplūdimys yra neatsiejami nuo šio užsiėmimo. Šis smagus komandinis žaidimas aktyviai degina riebalus bei treniruoja viso kūno raumenis. Ne gana to, karštą vasaros dieną šis aktyvus žaidimas padeda pasiekti tobulai lygų įdegį be jokių papildomų pastangų!

 

Plaukimas

Niekam nekyla abejonių, jog plaukimas lavina kūno raumenis. Tačiau šis užsiėmimas taip pat padeda kūnui atvėsti bei intensyviau įdegti! Dėl šios pačios priežasties drėgnas kūnas įdega stipriau ir greičiau nei sausas.

 

Šokiai

Linksmybės paplūdimyje ir dalyvavimas įvairiuose vasaros festivaliuose ne tik skatina gerą nuotaiką, bet taip pat ir teigiamai atsiliepia tavo kūnui, nes intensyvus ir aktyvus šokis prilygsta treniruotei sporto salėje.

 

Badmintonas

Tai žaidimas, tinkamas įvairaus amžiaus žmonėms. Be to, jis lavina širdį, raumenis, degina kalorijas ir padeda išlaikyti tobulas kūno formas.

 
 
Šaltinis: weheartit.com
Šaltinis: weheartit.com
 
Šaltinis: weheartit.com
Šaltinis: weheartit.com
 
Šaltinis: weheartit.com
Šaltinis: weheartit.com
 
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Kodėl vasarą geriau judėti
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 30
Grožis ir sveikata   2015 03 31
Grožis ir sveikata   2013 05 03
 
Grožis ir sveikata   2013 04 29
Grožis ir sveikata   2013 04 28
Grožis ir sveikata   2012 10 19
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos