Sportas ir sveikata
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Sportas ir sveikata
Kartu su pažengusiomis technologijoms atsiranda vis daugiau sveikatingumo procedūrų. Vienos jų paremtos s... visas aprašymas »
 
 

Nauja grožio koncepcija pagal Madonną: raumeningų žvaigždžių vasara

Grožis ir sveikata   Sportas ir sveikata   2009 07 29
 
 
Ne kartą įvairūs testai parodė, kad daugeliui moterų patinka raumeningi vyrai. Tačiau kaip yra su vyrais? Ar vilkėdama berankovę elegantišką suknelę, atidengiančią ištreniruotus bicepsus, moteris jiems atrodo žaviai ir patraukliai? Panašu, kad kelioms Holivudo garsenybėms galimi atsakymai į šį klausimą nerūpi. Jos turi tvirtą nuomonę, kad raumeningos moterys - gražu! Tačiau dažnai laikydamosi šio principo pasaulio žvaigždės persistengia ir ištreniruoto jų kūno vaizdeliai vargu ar teikia ypatingo malonumo akiai...

Naujos grožio koncepcijos pirmtakė neabejotinai yra pop scenos karalienė Madonna, kuri turi savitą supratimą, kaip turi atrodyti raumenys. Prieš kelias dienas garsioji sveikatingumo fanatikė buvo nufotografuota vaikščiojanti Londono gatvėmis. Dėmesį iš karto pritraukė žvaigždės rankos, kuriose buvo aiškiai matyti kiekviena kraujagyslė ir raumuo. "Turėti dideles venas, kurios persimato per tavo raumeningą ranką, yra labai šaunu. Jos parodo, kokia stipri esi iš tikrųjų", - tokie komentarai pasirodė internetiniuose puslapiuose vos tik pasirodžius šioms Madonnos nuotraukoms. Netrukus jie sulaukė atsako: "Ne, raumenys kaip tik parodo, kokia vis dėl to esi silpna". Taigi, kaip yra iš tiesų?

Beje, atrodo, kad ne tik Madonna, bet ir daugiau Holivudo žvaigždžių tapo priklausomos nuo sporto salių ir tarsi nejaučia saiko, kada gi pagaliau sustoti ryškinti ir taip jau iškiliais tapusius raumenis. Nemažai diskusijų yra susilaukusios ir "Sekso ir Miesto" žvaigždės Sarah Jessica Perker, ir Renee Zellweger, Nell McAndrew, Jessica Simpson bei Claire Danes raumeningos rankos.

Na, o įvertinti naują grožio tendenciją galite pažvelgę į raumeningų žvaigždžių nuotraukas, kurias rasite šiame puslapyje :

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-525768/Skin-veins-Celebrity-gym-addicts-love-exercise-spoiling-looks.html
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Nauja grožio koncepcija pagal Madonną: raumeningų žvaigždžių vasara
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 30
Grožis ir sveikata   2015 03 31
Grožis ir sveikata   2013 05 24
 
Grožis ir sveikata   2013 05 03
Grožis ir sveikata   2013 04 29
Grožis ir sveikata   2013 04 28
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos