Sportas ir sveikata
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Sportas ir sveikata
Kartu su pažengusiomis technologijoms atsiranda vis daugiau sveikatingumo procedūrų. Vienos jų paremtos s... visas aprašymas »
 
 

Skanus dantų balinimas namuose

 
 

Sakoma, kad šypsena – žmogaus vizitinė kortelė, tad nenuostabu, kad graži šypsena suteikia daugiau pasitikėjimo savimi ir leidžia jaustis laisviau. Bet ką daryti, jei dėl nuolatinio kavos, arbatos, įvairaus maisto ir dirbtinių dažiklių poveikio šypsena prarado savo baltumą? Galimi du variantai – arba susitaikyti su situacija ir nedaryti nieko, arba išbandyti dantų balinimą.


Šiuolaikinė dantų priežiūra yra tiek pažengusi, jog turime galimybę rinktis skirtingas dantų balinimo technikas – pasinaudoti dantisto siūlomu profesionaliu dantų balinimu, bandyti balinti dantis namuose su įvairiais specialiais rinkiniais (kapomis, pieštukais, juostelėmis ir pan.) arba galime pabandyti norimų rezultatų pasiekti namų sąlygomis ir naudojant nesunkiai namuose randamus produktus.


Specialistai teigia, jog norint balinti dantis namuose privalu atsižvelgti į tam tikrus dalykus. Pirmiausia, dantų balinimu namuose nerekomenduojama užsiimti žmonėms, turintiems jautrius šalčiui ar karščiui dantis bei žmonėms, kurių dantys labiau pilkšvi, nei gelsvi (nes spalviniai pakitimai bus atsiradę dėl antibiotikų poveikio ir jų nepavyks pašalinti). Dantų balinimas namuose gali būti ne toks efektyvus, tačiau norint bent kiek pašviesinti savo dantų spalvą puikiai padės namuose randamos priemonės ir produktai.


Braškės

Dantų balinimas braškėmis tikrai yra vienas iš skaniausių būdų tai daryti namuose. Braškės turi natūralių rūgščių, įeinančių ir į daugelio balinamųjų dantų pastų sudėtį. Be to, braškėse esančios medžiagos taip pat naikina ir įvairias bakterijas. Pats paprasčiausias būdas – tiesiog sutrinti kelias braškes ir gauta „pasta“ kruopščiai išvalyti dantis. Po šios procedūros svarbu nepamiršti išskalauti burnos vandeniu.


Citrinos

Citrusiniai vaisiai taip pat gali būti viena iš dantų balinimo priemonių, tačiau siekiant geresnių rezultatų geriausia būtų rinktis citrinas. Balindamos dantis citrinos veikia taip pat, kaip ir šviesindamos plaukus, tad norint džiaugtis baltesne šypsena derėtų porą kartų per savaitę skalauti burną citrinų ir vandens (1:1 santykiu) mišiniu. Tik jokiu būdu nebandykite citrinų sultimis valyti dantų, nes taip galite pažeisti jų emalį.


Soda

Dauguma ekspertų sutinka, kad kepimo soda yra stipriausias, efektyviausias ir saugiausias būdas balinti dantis namų sąlygomis. Vienas iš paprasčiausių būdų balinti dantis su soda – kasdien užbarstyti jos šiek tiek ant įprastos dantų pastos ir išsivalyti dantis. Bet norint greitesnio ir efektyvesnio poveikio galima gryna soda valytis dantis du kartus per mėnesį. 


 
 
Šaltinis: huffingtonpost.com
 
Šaltinis: huffingtonpost.com
 
Šaltinis: huffingtonpost.com
 

 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Skanus dantų balinimas namuose
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 30
Grožis ir sveikata   2015 03 31
Grožis ir sveikata   2013 05 24
 
Grožis ir sveikata   2013 04 29
Grožis ir sveikata   2013 04 28
Grožis ir sveikata   2012 10 19
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos