Sportas ir sveikata
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Sportas ir sveikata
Kartu su pažengusiomis technologijoms atsiranda vis daugiau sveikatingumo procedūrų. Vienos jų paremtos s... visas aprašymas »
 
 

Stilingas sportas su iPhone ir Nike

Grožis ir sveikata   Sportas ir sveikata   2011 08 08
 
 

Nike žengia (o gal tiksliau bėga) koja kojon su technikos naujovėmis – dirbdami su Apple korporacija jie sukūrė monetos dydžio greičio matuoklius, kurie įklijuojami į bėgimo batelius. Mažasis prietaisas informaciją siunčia į specialią Nike apyrankę, gaviklį, prijungiamą prie iPod Nano, tiesiogiai į iPod Touch arba naujesnio modelio iPhone.

Bėgiojant ausinėse nuolat girdėsi, kiek kilometrų nubėgai, kiek liko bėgti, kiek kalorijų sudeginai, internete gali rasti ir įsirašyti linksmesnių dalykų – pagyrų, kas kelis kilometrus, arba papeikimų, jeigu tavo greitis pradės lėtėti.

 

Nereikia pagyrų, noriu laimėti!

Užsiregistravus oficialiame puslapyje ir savo išmanųjį telefoną arba grotuvą susiejus su anketa galėsi rungtyniauti su bėgikais iš viso pasaulio – rinkti taškus už greičiausiai įveiktus penkis kilometrus arba nubėgus daugiausiai kilometrų per savaitę gauti savo internetinę karūną. Galėsi kurti užduotis ir maršrutus bei pasiūlyti juos prabėgti draugams. O Nike+ tau pasiūlys asmeninio trenerio programą, kuri įvertins tavo bėgimo istoriją ir pasiūlys tau tinkanti greitį bei atstumą tam, kad visada laimėtum.

 

Nenoriu rungtyniauti – noriu draugauti

Organizuok bėgimus visiems savo draugams bei kaimynams, kurk maršrutus, pasirink laiką, pasiūlyk žmonėms registruotis ir apibėkite savo miestą drauge. Užsienyje kuriasi Nike City Run (iš anglų kalbos: Nike miesto bėgimas) erdvės, kuriose žmonės susitinka po bėgimo, ilsisi, klausydamiesi muzikos ir atsigaivina gėrimais.

 

Nike+ - tinginiai kyla nuo kompiuterių

Nike puikiai pasinaudojo jaunimo tarpe itin populiariu Apple prekiniu ženklu bei perversmą sukėlusiomis programėlėmis ir  pasiekė savo tikslo – per kelis mėnesius iš namų ištaukė 1000 Niujorkiečių, kurie ėmė aktyviai kurti bėgimo maršrutus, rungtyniauti ir savarankiškai skelbti užduotis... grįžę prie savo mylimųjų kompiuterių, žinoma.  

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Stilingas sportas su iPhone ir Nike
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 30
Grožis ir sveikata   2015 03 31
Grožis ir sveikata   2013 05 24
 
Grožis ir sveikata   2013 05 03
Grožis ir sveikata   2013 04 29
Grožis ir sveikata   2013 04 28
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos