Sportas ir sveikata
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Sportas ir sveikata
Kartu su pažengusiomis technologijoms atsiranda vis daugiau sveikatingumo procedūrų. Vienos jų paremtos s... visas aprašymas »
 
 

Užteks kompleksuoti – metas labiau pasitikėti savimi!

 
 

„Ar aš galiu tai rengtis? Aš aš nesulauksiu per daug dėmesio? Ką pagalvos žmonės, jei pasirodysiu šitaip apsirengus? Ar ne per drąsu dažytis lūpas ryškiai raudona spalva? Bet juk tai – ne aš – žmonės pripratę prie kitokios mano išvaizdos!“ – Visos šios ir kitos panašios dilemos bent retkarčiais aplanko mus visus ir, pripažinkim, neretai priverčia atsisakyti savo naujo eksperimento. Iš tiesų, tai, kaip matome save patys, labai skiriasi nuo to, kaip mus mato aplinkiniai, todėl dažnai mes kompleksuojame visai be reikalo. Tačiau kaip išvengti tokių pasitikėjimo savimi krizių?

 

Apsiprask su dalykais, dėl kurių nesi tikrai

Nusipirkai ką nors, kas tau tikrai labai patiko, bet tu baiminiesi, ką apie tavo naujus išvaizdos pokyčius pagalvos tavo draugai ir artimieji? Tuomet pabandyt tą daiktą panešioti namie tol, kol priprasi prie jo ir nebesijausi nejaukiai. Ir tai veikia su viskuo – pradedant įvairiais drabužiais ir baigiant makiažu. Viskas ko reikia – tiesiog pačiai susigyventi su naujuoju savo įvaizdžiu ir nepasitikėjimas savimi dings!

 

Nedaryk staigių pokyčių

Be abejo, jei tu nori aplinkiniams parodyt apie pasikeitusią savo vidinę būseną ir pranešti tai pasirenki ekstremalius pokyčius – tuomet šis patarimas ne tau. Be kitu atveju, jei tu tiesiog nori pakeisti esamą savo stilių į kitą, bet nenori, kad žmonės atkreiptų į tai dėmesį, tuomet pabandyk keistis palengva. Gali pradėti pakeisdama papuošalus, rankinę, batus, šalikėlius taip po truputį keisdama visą išvaizdą. Taip tau pačiai nereiks išeiti iš savo komforto zonos per toli, o ir nepageidaujamo aplinkinių dėmesio greičiausiai taip pat pavyks išvengti.

 

Apsipirkinėk linksmai

Visuomet pasitaiko tokių drabužių ir aksesuarų, pro kuriuos tiesiog praeinama vien dėl to, kad, mūsų manymu, niekad gyvenime nieko panašaus nesidėtume. Tačiau kaip įmanoma atrasti kažką naujo, kitokio ir puikiai tinkančio, jei atsisakome net pabandyti? Tad kodėl nepasikviesti geriausių savo draugių ir apsipirkinėjimą paversti linksmu užsiėmimu matuojantis įvairius, „niekas nepriverstų užsidėti“ stiliaus drabužius? Tai juk nieko nekainuoja!

 

Aklai nesek mada

Galbūt tai atrodys kaip savaime suprantamas ir visiems puikiai žinomas dalykas, tačiau dar kartą priminti tikrai verta – niekada aklai nesek mada, nes naujausios tendencijos dažnai tinka ne visiems kūno sudėjimams. Todėl drabužius ir aksesuarus visuomet reikia rinktis tokius, kurie ne tik patinka, bet ir tinka tau. Kitu atveju tai nė iš tolo nebus panašu nei į stilingą, nei į madingą įvaizdį.

 

Nustok pergyvent ką pagalvos kiti

Greičiausiai visi puikiai žino frazę „negalvok, ką apie tave pagalvos kiti, nes jie dažniausiai negalvoja“. Kad ir kas tai pasakė – tai absoliuti tiesa. Iš tiesų, žmonės mus pastebi net trečdaliu mažiau, nei mes manome. Ir visai nesvarbu, ar žmogus yra visiškai svetimas, ar labai artimas pažįstamas. Todėl tiesiog nustok pergyvent dėl kitų nuomonės, nes svarbiausia yra tai, kad tu pati jautiesi gerai.

 

 
 
Šaltinis: thefashionspot.com
Šaltinis: thefashionspot.com
 
Šaltinis: thefashionspot.com
Šaltinis: thefashionspot.com
 
Šaltinis: thefashionspot.com
Šaltinis: thefashionspot.com
Šaltinis: thefashionspot.com
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Užteks kompleksuoti – metas labiau pasitikėti savimi!
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 30
Grožis ir sveikata   2015 03 31
Grožis ir sveikata   2013 05 24
 
Grožis ir sveikata   2013 05 03
Grožis ir sveikata   2013 04 29
Grožis ir sveikata   2012 10 19
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos