Tapk modeliu

Kaip tapti modeliu? Nors dažna panelė ar vaikinas gali pasakyti "noriu būti modeliu", tačiau piršto nepajudinus ir neįdėjus pastangų to padaryti neišeina. Tam, kad tapti modeliu ir išgarsėti, reikia ir pradėti sveikai ir teisingai maitintis, pasirūpinti naturalia savo išvaizda bei tapti matomu mados profesionalams ir visai madingų žmonių bendruomenei. Jei neatideliosi ir prisiregistruosi - Jurgita.lt tau padės tapti modeliu ir paversti savo svajones realybe. Užpildžius modelio anketą bei pridėjus nuotraukas tu būsi pastebėtas stilistų, fotografų bei modelių agentūrų, galbūt būsi pakviestas į atrankas ar fotosesijas. Todėl nesnausk ir tapk modeliu kartu su Jurgita.lt!
Aš esu
Vardas
Pavardė
E-paštas
Slaptažodis
Pakartokite slaptažodį
Trumpas aprašymas
Lytis
Gimimo data
--
Miestas
Šalis
Modelio ūgis
Modelio svoris
Krūtinės apimtis
Liemens apimtis
Klubų apimtis
Išsilavinimas
Telefono numeris
Skype
 
Patirtis:
Aš esu naujokas
Aš esu profesionalas
 
Noriu būti modeliu:
Reklamų
Aukštosios Mados
Glamour (N18)
Pozuoju nuoga (-as)
 
Sutinku su Sąlygomis
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2018 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos