Tendencijos
Tapti skaitytoju
Mados industrija
Kiekvienais metais dizaineriai pateikia tai, kas bus madinga ateinančiame pavasario/vasaros ar rudens/žie... visas aprašymas »
 
 

Pavasaris 2011: Grožio tendencijos tiesiai nuo podiumo

Mados industrija   Tendencijos   2011 04 03
 
 
Šį sezoną modeliuotojams iš visų keturių mados Mekų ant savo podiumų užkūrus tikrą prabangios elegancijos pirtį, kuriant prašmatnius modelių įvaizdžius, nuo jų neatsiliko ir makiažo, manikiūro bei šukuosenų meistrai.

Nuo spindinčių metališkų atspalvių, žaismingų, visų vaivorykštės spalvų šešėlių ir kaip niekad ryškių, dėmesį prikaustančių lūpų dažų iki šilkinių šukuosenų bei stilizuotų balerinos kuodelių - 2011-ųjų pavasariui mados diktatoriai pasiūlė šviežią ir gaivinantį meniškos laisvės ir nepriekaištingo tobulumo miksą. Jūsų dėmesiui - devynios svarbiausios grožio tendencijos tiesiai nuo podiumų.Sunkusis Metalas

Nuo lydyto sidabro akių šešėlių "Prada" šou (Pat McGrath modeliams šį kartą sukūrė 30-ųjų džiazo dainininkių įvaizdį) iki paauksuotų 24-rių karatų lūpų bei blakstienų ant "Rodarte" - labiausiai įsimenantys kolekcijų pristatymai spindėjo kaip niekada. Vienas iš tokio makiažo privalumų yra tai, jog šie sodrūs, multidimensiniai tonai puikiai tinka visiems odos atspalviams.

 
Šaltinis: vogue.com
 
Ryškios lūpos

Genialu tai, kas paprasta. Šį pavasarį stileivos lūpas dažysis itin ryškiai, įvairiausiais atspalviais: nuo blizgančio klasikinio YSL raudonumo iki šokiruojančios Schiaparelli rožinės iki prabangios tamsios Marni oranžinės.

 
Šaltinis: vogue.com
 Spalvingi šešėliai

Nesvarbu, ar tai spindintis rubinas, neoninė žydra ar minimalistinė oranžinė - bet kuriuo atveju neprašausite šį sezoną pasirinkusios prabangiai futuristinius spalvingus akių šešėlius.

 
Šaltinis: vogue.com
 
Puošnūs plaukai

Puošnūs karūnos verti, tikri Aukštosios mados plaukų aksesuarai buvo itin dažnai naudojami ant pavasario 2011 podiumų: mediniai rankų darbo Rodarte papuošalai, brangakmeniais padabinti Erdem segtukai, dėmesio verti Marchesa aksesuarai bei nepamirštami Chanel dirbiniai iš plunksnų ir grandinių.

 
Šaltinis: vogue.com
 
Šlapios šukuosenos

Šlapių plaukų efektas, blizgantys šilkiniai plaukai ir skulptūrinės šukuosenų formos drabužių ansambliams suteikė griežtumo bei įdomios įtampos. Dizainerės Miuccia Prada modeliai ant podiumo pasirodė į argentinietiškas bangas susuktais plaukais, tuo tarpu vyriausiasis Lanvin dizaineris Alber Elbaz savo mūzų plaukus sušukavo į standžias šlapio efekto arklio uodegas.

 
Šaltinis: vogue.com
 
Stilingos pankės

Nuo tos lemtingos dienos, kai Balenciaga šou išvakarėse Guido Palau negailestingai nurėžė Britt Maren kasas, maištingas stilingos pankės įvaizdis iš 80-ųjų Niujorko persikėlė į 2011-ųjų pavasario madų šou Europoje.

 
Šaltinis: vogue.com
 


Švarus veidas

Vadinkite, kaip norite - švarus veidas, saulės nubučiuota oda, minimalistinis makiažas ar tiesiog natūralus grožis triumfavo ant Proenza Schouler, Stella McCartney ir Balmain podiumų.

 
Šaltinis: vogue.com
 
Balerinos kuodelis

Praėjusio sezono kasa yra šio pavasario kuodelis! Tobulai į drabužių ansamblius įsilieję įvairūs balerinų kuodelai varijavo nuo elegantiškų ir nepriekaištingai susuktų iki meniškai netvarkingų kuodų.

 
Šaltinis: vogue.com
 
Prabangus manikiūras

Nesvarbu, ar jų spalva dera prie drabužių, ar sukuria neįprastą kontrastą, kuriant išbaigtą įvaizdį nagai šį pavasarį vaidina tokį pat svarbų vaidmenį kaip ir lūpdažis, akių šešėliai ar net... rankinė. Labai madinga pilka - šį sezoną ji tapo daug sodresnė bei metališka, beveik sidabrinė. Ant podiumų sugrįžo ir raudona, šįkart ne tokia rimta, o žaismingų ryškių pomidoro ir vyšnių atspalvių.

 
Šaltinis: vogue.com
 


 
Šaltinis: vogue.com
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Pavasaris 2011: Grožio tendencijos tiesiai nuo podiumo
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mados industrija   2013 09 19
Mada ir aš   2013 09 02
Mados industrija   2013 08 16
 
Mada ir aš   2013 07 18
Mados industrija   2013 06 21
Mados industrija   2012 12 28
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos