Fotografai ( peržiūros)
 

Lietuvaitės provokuojančioje Winkler + Noah fotosesijoje

Fotografai       2011 08 09
 
 
Lietuvos modeliai Ineta Šliužaitė bei Daiva Vaičekauskaitė Italijos menininkų  dueto Winkler + Noah buvo nufotografuotos konratversiškam projektui  „Les Femmes Hérétiques“ (iš prancūzų kalbos: moterys eretikės).  Šis nuotraukų ciklas jau laimėjo apdovanojimus Los Andžele bei Londone. Romina...
Grįžti į straipsnį »
 
 
Diskusija: Lietuvaitės provokuojančioje Winkler + Noah fotosesijoje
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
0 0Jurate
 
as busiu kvaila bus parasau amne kas is ttu pas ka laiskia is ateities?o as ne nerasau, nes cai akm reiskiais tai aju tik kas ju po ju zodziu aju tik aks kuriu matosi , nes kas lemia nekurai vaizduose ka o koduoja vaizda garsa ir but tai tik , tai bus kas po samnone jau tos manekenes, jei jos kurios ar rasyt kuno dallies nematote tai tik kad ji but zietsa uz tam tikra minty, aju aks jusm nezinoma tai ar galejje zinoti? juk ji nei ta klaune nei kas.bet jos kunas kas negroide visad ati zinau ati jo to futbolininko kuris tai labia norejjau bus manes tai gaut ar as reiskiu dar cai aki zinoma man kad cai kas kokcai akd reiskus as dar bus reikse, ati ar as esu jau apie menus cai kalbet manisu jei tik reiket manyt kas cai tai ar galej but kas mano menas ne jus?as tiesiog jsu bus kuo vadinus ar ne? ne. jsu siuabs kokie nesveiki nes nesuvoke kad as net nekeiksu, tad. nevertos buti turincios tam tikars nuotarukas zinokite tai, o kas matyt tai yra, nezionoje ko nezinau ar jau jsu susirgsite futbolu jei mane jau aks bsu kad spardo bus snekejsu ne kuri manekene tik cia rasau nes cai ar apie manu ka butu jei kalba? as manisu kuriu minciu ar jums truksta jei jus turesiyte zodi at kurio as nesakisu o jau bsuite maniusios kad aks gausite kur kompensaciaj, juokdares. ar juokdariai tik ar jums reikai suvokt kas bus matoma kai jus ant puodo sedejote ka bsu kalba kurai as nezinau bet ar tai ne virtuves tema dar tai aks but jau nezinosite kas buvo su jumsi o jus ne ta ne tokia, o jau cai jusm ir bus tik svrabu uzsiciaupti nes jus kure apie mane ir kas as ar ne. o as tik lemiu vaizda garsa, ir zianu kas mane pravardziuoja jiems nebsu galima manyt akd I juso aki ziures nebsu jau jeims kur tik skausmo ar ko aju tik aki jau cai puolime as net nebuvsu jsu tik man kas yra zinau nezinojimas nes jums negerai prote net kai aks mane o ar as bus pakeicaiu? kai jus nezinote kas jums bus kai as gimsu nedauzyt akip kas sako o jau as ne. stop.as tema tu kas dauzos tai zinote kad jau as ne tai ka jus dare esate.
0 0
 
Idėja gal ir nieko, tačiau mano akimis neišpildyta ir pati serija tiesiog nuobodi. Kita vertus, ką aš mirtingasis suprantu :))
0 0Julija
 
Na man tai čia nieko gražaus, taaaip dirbtina, 'išspausta' ir ta idėja tokia ot...
  « AtgalGrįžti į straipsnį1
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos