Žiniasklaida
Tapti skaitytoju
Mados industrija
Kiekvieną mėnesį pasirodo daugybė mados ir stiliaus žurnalų. Grožio industrijai taip pat yra skirta daugy... visas aprašymas »
 
 

Kol vyrai žaidžia futbolą

Mados industrija   Žiniasklaida   Site Admin   2010 06 28
 
 

Kol garsūs futbolininkai dalyvauja Pasaulio futbolo čempionate, žavios jų žmonos dienas leidžia drabužių parduotuvėsė, kosmetikos salonuose ar plastikos chirurgų kabinetuose, kuriuose padailina krūtinės formą ar kitą jų akimis netobulą kūno dalį. Ir visa tai dėl noro atrodyti kuo gražiau, stilingiau, seksualiau ar šiuolaikiškiau ne tik savo vyrams, bet ir į jas nukreiptiems paparacių fotoobjektyvams... Būtent tokį scenarijų naujam savo numeriui pasirinko populiaraus žurnalo "V Magazine" leidėjai.

Pasikvietę į pagalbą fotografą Sebastian Fena ir stilistę Carlyne Cerf de Dudzeele,  žurnalo leidėjai  savo skaitytojus nukėlė į Argentiną ir pavaizdavo joje itin populiarių reiškinį, vadinamą "botineras" (liet. futbolininkų žmonos). Liepos mėnesio fotosesijoje suvaidinti futbolininkų žmonas buvo pakviestos garsiausios ir geidžiamiausios šiandienos manekenės. Tarp jų išvystame "Victoria's Secret" angelą Alessandra Ambrossio ar pastaruoju metu dažną viešnią įvairiuose mados leidiniuose Eniko Mihalik. Šios ir kitos gražuolės pozavo su leopardo raštais margintais kostiumėliais, nevengė didelių ir blizgių aksesuarų, o kai kuriuose kadruose pademonstravo savo kūno linijas apsinuogindamos.

"Nuotraukose daug humoro ir tiesos. Argentinos futbolininkų žmonos ar merginos išskiskiria iš kitų šalies moterų ir tai žurnalas "V Magazine" puikiai atskleidė", - štai tokie ir panašaus pobūdžio komentarai lydi fotosesiją "Futbolininkų žmonos". "Louis Vuitton", "Ferrari", aplinkinių dėmesį ir  soliarumus dievinanančių moterų parodija – nuotraukose.

 

V Magazine/Footballers' Wives
Fotografas
Sebastian Faena

Modeliai Alessandra Ambrosio, Dree Hemingway, Eniko Mihalik, Jacques Naude, Maryna Linchuk, Simon Nessman, Constance Jablonski

 

 
 
 
 
 
 
 

Nuotraukos chungkitblog.wordpress.com.
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Kol vyrai žaidžia futbolą
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mados industrija   2013 05 31
Mados industrija   2012 11 07
Mados industrija   2012 11 01
 
Mados industrija   2012 10 21
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos