Žiniasklaida
Tapti skaitytoju
Mados industrija
Kiekvieną mėnesį pasirodo daugybė mados ir stiliaus žurnalų. Grožio industrijai taip pat yra skirta daugy... visas aprašymas »
 
 

Seksualiausių moterų 100-uke - Vyras!

Mados industrija   Žiniasklaida   2011 06 02
 
 
Tradicinį "FHM" seksualiausių moterų 100-uką vainikavo garsi britų manekenė ir aktorė Rosie Huntington-Whiteley, tačiau daugiausiai dėmesio rinkimuose susilaukė 98-ojoje vietoje atsidūręs vaikinas (!) - Andrej Pejic. Nors visas mados pasaulis puikiai žino jog viena ryškiausių jo žvaigždžių, androginiškas modelis Pejic yra vyras, tai nesutrukdė žurnalo skaitytojams išrinkti ilgaplaukį supermodelio figūros savininką "viena patrauklaiusių pasaulio moterų", aplenkusiu garsiąją daininkę Lady Gagą bei "Victoria's Secret" modelį Izabel Goulart.

Šiaip ar taip, daugiausia triukšmo mados pasaulyje kilo ne dėl pačio fakto jog vaikinas pateko į gražiausių moterų 100-uką, bet rinkimus surengusio vyrų žurnalo "FHM" reakcija į tokį skaitytojų, kurių didžioji dalis yra vyrai, akibrokštą. Nors įžeidžiantys, šovinistiškų pažiūrų žurnalistų komentarai, kuriuose jis netiesiogiai kaltinamas savo lyties slėpimu, vadinamas "daiktu", "profesionaliu persirenginėtoju moterimi" bei išjuokiamos jo ambicijos užkariauti "Victoria's Secret" podiumą, dėl didžiulio skaitytojų nepasitenkinimo neseniai buvo pašalinti iš leidinio svetainės, jie vis dar skrajoja internete.

"Pikti ir negatyvūs nepilnavertiškumo kompleksų kamuojamų "FHM" žurnalistų komentarai tik įrodo jog jie turi psichologinių problemų. Taip, Andrej pateko į "seksualiausiųjų sąrašą", taigi kodėl jiems tiesiog nesusitaikius su tuo faktu, kad jų skaitytojai mano jį esant patraukliu?", - retoriškai klausia modelio atstovas Matthew Anderson, - "Net neabejoju jog daugybė moterų mano jog Angelina Jolie yra seksuali ir esu įsitikinęs, kad "Women's Weekly" dėl to nekiltų jokių rūpesčių. "FHM" reikia suaugti".

Andrej Pejic - androginiškas (turintis abiems lytims būdingų bruožų) serbų kilmės modelis, kurį atrado jam dirbant "McDonald's" restorane. Dizainerio Jean Paul Gaultier mūza vaikino pavidalu, šiais metais, demonstruodamas ir vyriškas, ir moteriškas kolekcijas, sėkmingai užkariavo mados industriją bei itin daug dėmesio susilaukė po to, kai ant podiumo pasirodė vilkėdamas vestuvine suknele. Modelis nėra pasidaręs jokių operacijų, tiesa, ne kartą juokavo jog tokių priemonių griebtųsi tik dėl galimybės pasivaikščioti blizgančiu "Victoria's Secret" podiumu. "Aš labai laimingas turėdamas galimybę demonstruoti ir vyriškus, ir moteriškus apdarus. Kartais aš jaučiuosi labiau vaikinu, o kartais - labiau mergina. Esu tikras jog dauguma žmonių mane laiko moterimi, bet aš dėl to jau nebekvaršinu sau galvos. Savo kailyje jaučiuosi puikiai ir nemanau jog mano išvaizda yra neįprasta" , - atvirauja lyčių stereotipus paneigiantis modelis.

Vienintelis visos "FHM" istorijos komentaras iš pačio Andrej Pejic pusės buvo paviešintas jo Twitter'yje ir skambėjo būtent taip: "98?".
 
 
Šaltinis: forums.thefashionspot.com
 
Dar vienas, gana absurdiškas, skandalas mados pasaulyje: žurnalo "Dossier" viršelyje atsidūręs apsinuoginęs Pejic knygų parduotuvių tinklui "Barnes & Noble" pasirodė per daug seksualus - todėl buvo nuspręsta cenzūruoti nuogą vaikino krūtinę!

"Žurnalo viršelyje - vaikino, apnuoginta krūtine, nuotrauka. Juk toks vaizdas tikrai yra gana įprastas, todėl manau jog šis Pejic atvaizdas cenzūros nenusipelnė, tačiau galima įsivaizduoti, kodėl jie taip padarė", rašoma HuffPost Style straipsnyje, - "Ir tai jog šis viršelis cenzūruojamas tik JAV - tikrai nėra atsitiktinumas. Matyt, jis privertė kai kuriuos amerikiečius pasijusti nejaukiai, jie visiškai susipainiojo. Tačiau tuo šis viršelis ir yra įdomus: jis meta iššūkį tradiciniams stereotipams apie lyčių vaidmenis. Jis pusnuogis, akivaizdu jog vaikinas, tačiau jo veidas atrodo kaip moters, labai gražios moters. Šioje nuotraukoje Andrej, galima sakyti, įkūnija ir vyrą, ir moterį kartu. Būtent tai ir yra įdomiausia".

 
 
Šaltinis: forums.thefashionspot.com
Šaltinis: forums.thefashionspot.com
 
 
 
Šaltinis: forums.thefashionspot.com
Šaltinis: forums.thefashionspot.com
 
 
 
Šaltinis: forums.thefashionspot.com
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Seksualiausių moterų 100-uke - Vyras!
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mados industrija   2013 05 31
Mados industrija   2012 11 07
Mados industrija   2012 11 01
 
Mados industrija   2012 10 21
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos