Žiniasklaida
Tapti skaitytoju
Mados industrija
Kiekvieną mėnesį pasirodo daugybė mados ir stiliaus žurnalų. Grožio industrijai taip pat yra skirta daugy... visas aprašymas »
 
 

Skiriame dainą Valentino... ir jo mopsams

Mados industrija   Žiniasklaida   2011 09 08
 
 
Legendinis Italijos dizaineris Valentino Garavani svarsto galimybę savo gyvenimą įamžinti Brodvėjaus miuzikle. Vyras Italijos leidiniui „La Repubblica“ prisipažino, kad ši idėja jam atrodo įdomi bei intriguojanti. 2008 – aisiais apie dizainerį jau buvo sukurtas dokumentinis filmas „Valentino: Paskutinis Imperatorius“, kuris parodė 45 metų mados namų retrospektyvą.

 

Dizaineris vasarą atsisveikino su mados pasauliu, priversdamas daugelį liūdnokai atsidusti, tačiau tiek jis, tiek ir jo bičiuliai bei pastabi žiniasklaida vyrą paskutiniuoju imperatoriumi vadino pelnytai  - jis, Karl Lagerfeld bei Giorgio Armani laikomi paskutiniais savo eros kūrėjais. Jų sėkmingiausio laikotarpio metu mada buvo menkiau komercizuota ir labiau vertinama, kaip meno forma, o ne kaip galimybė parodyti statusą ar tiesiog apsirengti.  Valentino pasitraukus jo mados namams ėmė vadovauti buvusi Gucci kūrybos direktorė Alessandra Facchinetti, o pirmuoju žingsniu į naująsias rinkas buvo parduotuvės atidarymas Pekine.

 

Pasitraukdamas Valentino teigė, kad „mados pasaulis dabar sugriautas. Man pasidarė gana nuobodu toliau būti pasaulyje, kuris man nieko nesako. Čia yra mažai kūrybiškumo ir per daug verslo“. Žinoma, dirbdamas jis visada buvo optimistiškas ir vis prisipažindavo meilėje moterims, kuri ir buvo jo kūrybos priežastis. Pradėjęs dirbti būdamas vos septyniolikos vaikinas įsitvirtino labai greitai, o galiausiai moterys pamilo jį - Jacqueline Kennedy Onassis, Audrey Hepburn, Julia Roberts ir daugelis kitų.

 

Šiandien Valentino daug keliauja, mėgsta plaukioti savo įspūdingo dydžio jachta, susitinka su draugais ir teigia, kad norėtų tapti sodininku, tačiau daugiausiai laimės jam teikia buvimas su šunimis – vyras ne kartą kalbėjo apie meilę savo šešiems mopsams, kurie beveik visada lydi savo šeimininką. Savo drabužių liniją  jaunimui dizaineris šunelio garbei pavadino „Oliver“. Žiniasklaida, išgirdusi apie Valentino planus dėl miuziklo, meiliai juokaudama teigia, kad dizainerį galėtų vadinti George Harrison, tačiau svarbiausias klausimas yra – kas vaidins mopsus?

 

 
Šaltinis: hintmag.com
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Skiriame dainą Valentino... ir jo mopsams
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mados industrija   2013 05 31
Mados industrija   2012 11 07
Mados industrija   2012 11 01
 
Mados industrija   2012 10 21
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos