Žiniasklaida
Tapti skaitytoju
Mados industrija
Kiekvieną mėnesį pasirodo daugybė mados ir stiliaus žurnalų. Grožio industrijai taip pat yra skirta daugy... visas aprašymas »
 
 

Tegyvuoja plius dydis!

Mados industrija   Žiniasklaida   2010 05 30
 
 
Populiarūs mados leidiniai laužo nusistovėjusius mados ir grožio standartus. Vis dažniau jų dėmesio centre atsiduria apkūnesni modeliai.   Pritarti apkūnesnių modelių reiškiniui ant podiumo ar žurnalų viršelių bei parodyti, kad bet kokio dydžio moteris ar mergina gali atrodyti gražiai šiandien nusprendė du žurnaliai:...
Grįžti į straipsnį »
 
 
Diskusija: Tegyvuoja plius dydis!
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
0 0
 
Sutinku su Vika kūdos merginos tarsi panikuoja supraskite mada tai ne kūdumas arba storumas tai mokėjimas išreikšti viska nuotraukose tai yra menas ir jeigu jūs gebate tik diskriminuoti apkūnias merginas, o pačios puolate į beprotiškiausias mintis kaip sulieknėti tai neatneš nieko gero kiekviena mergina yra graži ir kiekviena gali siekti savo svajonės tapti modeliu ir niekas negali tam sutrugdyti.
0 0Vika
 
Nebutinai is prigimties mano gera drauge gime stambi delto kad pas ja visa gimine stanbi.Ir tai yra zmoniu diskriminavimas.Mes esam zmones ir visi kazkuo grazus.O del to kad stambus zmones gali buti modeliais, as sutinku. Jei ne pabandysi tai nesuzinosi.O dabar lieknoms kyla pavydas. NepavydekitXDDD
2 0Ieva
 
žmogus iš prigimties turi būti lieknas. ko gero neveltui turi raumenis, kurie skirti judėjimui. jei esi ne lieknas, vadinasi, esi tinginys, gyvenantis praktiškai dėl maisto. nebūna natūralaus storumo. tai yra nenormalu ir netgi galima vadinti liga. žmogus turi būti tvirtas ir stiprus, o ne kaip naminis gyvūnas,laikomas tvarte ir šeriamas pašarais.
0 0Dgtdf
 
slikstu
2 0MErri
 
Storulės negali būti modeliais ir laužyti standartus, nes tai yra ne etiska! Ateina tokios persivalgiusios, išlepusios į pasaulį ir užimano šlovės ir netgi pakeisti supermodelius. Taip niekada nebus, nes tam reikia daug pastangu ir darbo.. Storulės niekada man nebus gražu, kad ir kaip jos stengtųsi mano nuomonę pakeisti.
2 1
 
Persivalgiusios storulės? Suprasčiau, jeigu lašiniai pas jas tiesiog dribtų iš maudymosi kostiumėlių, o fotošopą dabar naudoja visur, nesvarbu ar liekna ar ne ;)
1 1Vccv
 
Ieva Burneikaitė , siaip jau tai ir skiria manekenes nuo paprastu merginu manekenes GRAZUOLES IR BE JOKIŲ FOTOSOPU o sitos persivalgusios storules nufotosopintos, jokio celiulijo, lygu visur viskas,, ech, nejuokinkit taiop nebuna.
1 1Lalius
 
Na, bent man, su nuoga krutine mergina tikrai graziai atrodo, tiesiog tobulas kunas.
3 1
 
Justina, o ką tada daryti toms kurios nuo prigimties storos? Čia lygiai tas pats. pasaulyje visokių yra visokių ir turi būti. bet manau, kad turėtų rodyti tas moteris kurios yra tas aukso viduriukas, kurių KMI atitinka standartus, o ne yra per didelis arba per žemas, nes tai jau kenkia sveikatai, o ypač modelių. Šiuo atveju tiek apkūnių tiek lieknų
1 2Agnexx
 
Vaikinams apkunios labai patinka.Bet siaip ir man labai grazu:]
2 2Justina
 
Ką jūs čia nusišnekat? Nuo kada manekenės turi būti storos? NEJUOKAUKIT. Tik plono atrodo gražiai, kai demonstruoja rūbus, tik plonos atrodo gražiai reklamose, ant žurnalų viršelių ir jų puslapiuose. O kur tada dėtis plonoms, kurios iš prigimties plonos, negali priaugti svorio ir modeliavimas yra vienintelė šaka kurioje jos gali pasirodyti?????
2 2Giedrius Majauskas
 
Tipinės manekenės negali būti tokios. Tačiau yra rinka ir rūbų apkūnioms demonstravimui. Ypač amerikoje :)
Žinoma, tokios moterys - ne mano( o gal ir nedažno) skoniui... Bet čia kita kalba.
3 2Liucija
 
Man tos storules (nu nelabai jau ir storos ) Kazkaip netelpa i tuos madu zurnalu remus;/
4 1Egle
 
wa wa :) negi negaletu paimti normalaus sudejimo paneleiu .. ne kaulu rinkiniu ir ne lasiniu rinkiniu .. ta pana 1-moj fotkej visai nieko...
4 2Lol*
 
Labai kvaila grožio ir seksualumo sąvoka: arba kaulai odą drasko, arba riebalai prie žemės tempia. Negerai nei badauti, nei apsiryti. Mados pasaulis rodo blogą pavyzdį sveikai gyvensenai. Kur aukso viduriukas?
2 2Reda
 
Man tikrai nepatinka perdziuvusios manekenes kai matosi vien kaulai. Bet cia irgi negrazu, truputuka jau perdaug. Manekene turi buti nei per stora nei per plona - normali. O cia jau kiek per daug storumo.
Sutinku mada visoms, bet...
2 2
 
Visos foto mados pasaulyje yra "fotoshopinamos" ir nesvarbu tu lieknas ar stambus, tos lieknute mergeles be fotoshopu irgi ne princeses. o cia man visai patiko, simpatiskos merginos, veidukai grazus, juk mada skirta visiems tai kodel demonstruoti gali tik lieknos? Juk sios merginos neuzims lieknuju nisos, kaip lieknosios yra padariusios su jomis. na bet cia kiekvieno asmenine nuomone...
3 2Vytautė Pilkytė
 
baisu
5 3Jhjhjh
 
Tegu jie netraumuoja storuliu su sitom nufotosopintom foto..
  « AtgalGrįžti į straipsnį1
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mados industrija   2013 05 31
Mados industrija   2012 11 07
Mados industrija   2012 11 01
 
Mados industrija   2012 10 21
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos